Beno Šarkos jubiliejiniai vaidenimaisi

2019 m. kovo 26 d., antradienį, 19 val. Klaipėdos Žvejų rūmų rūsyje menininkas Benas Šarka su draugais ir miesto bendruomene švęs Tarptautinę teatro dieną ir pradės minėti savo kūrybinės veiklos 30-metį.

Vabi_sabi_vasabi_foto_Petra_Valiskova_2009_m

Vabi sabi vasabi. 2009 m. Petros Valiskovos nuotr.

Kūrybinio jubiliejaus proga B. Šarka dalinsis su bendraminčiais tuo, ką turi, ir kviečia juos į kelionę po savo praeitį. Vienadienėse parodose / garso vaidenimuose į kompaniją jis pasikvietė Raimundą Urboną, Aureliją Čepulinskaitę, Algį Darongauską, Remigijų Treigį – draugus, kažkuriuo gyvenimo etapu buvusius šalia ir fiksavusius jo kūrybą. Itin reti archyviniai fotokadrai bus rodomi labai trumpai – tik kelias valandas. Bet net tris kartus. Ir kiekvienas kartas bus vis kitoks, taigi nevertėtų praleisti nė vieno.

Savo kūrybinę veiklą pradėjęs nuo pogrindžio ir vėl į jį, tiksliau, į rūsį, sugrįžęs Benas Šarka žada ne tik vaizdą, bet ir vyksmą. Garso vaidenimuose šalia jo bus Donatas Bielkauskas, Edmundas Gilys ir Larion Dyakov.

„Stebuklai vyksta kiekvieną dieną, tik reikia juos pamatyti. Žiūrovai atėję turi pamatyti ne mane – jie turėtų pamatyti tik save”, – sakė Benas Šarka.

Susitikti su savimi Beno Šarkos vaidenimuose bus galima nemokamai kovo 26 d., balandžio 1 ir 15 d. 19 val. Žvejų rūmų rūsyje (Taikos pr. 70, pro tarnybinį įėjimą).

Balandžio 8 d. 19 val. Beno Šarkos teatro trupai taip pat Žvejų rūmų rūsyje atliks naujausią performansą „AOUM” (bilietus platina „Tiketa”).

Žvejų rūmų informacija

Leave a Reply