Žiūrovų patogumui – Klaipėdos festivalio bilietas!

2021 m. liepos 29 – rugpjūčio 14 d. Klaipėdos muzikinis teatras pristato ambicingą projektą – Tarptautinį Klaipėdos festivalį, vyksiantį ant marių kranto, Pauliaus Lindenau laivų statyklos elinge. Įsigiję Klaipėdos festivalio bilietą, turėsite galimybę išvysti operą „Skrajojantis olandas“, vienaveiksmių šokio spektaklių premjerą bei išgirsti smuiko virtuozo Maksimo Fedotovo pasirodymą su Klaipėdos valstybino muzikinio teatro simfoniniu orkestru istoriniame Klaipėdos elinge pigiau!

Opera „Skrajojantis olandas“. Martyno Aleksos nuotr.
Opera „Skrajojantis olandas“. Martyno Aleksos nuotr.

Keturi „Skrajojantys olandai“

Klaipėdos senajame elinge pristatyta Richardo Wagnerio opera „Skrajojantis olandas“ sulaukė ypač aukštų įvertinimų tiek šalyje, tiek užsienyje, tad šiemet bus rodoma net keturis kartus – liepos 29 ir 31 bei rugpjūčio 1 ir 4 dienomis.  „Skrajojančiame olande“ dainuos šalyje ir Europoje žinomi, iš Klaipėdos kilę solistai: Almas Švilpa (Olandas), Tadas Girininkas (Dalandas), Sandra Janušaitė (Zenta). Debiutuos ir svečiai iš kitų šalių – Rihards Mačanovskis iš Latvijos (Olandas), Manuela Uhl iš Vokietijos (Zenta), Metropolitan operoje dainavęs Kristian Benedikt (Erikas). Išgirsite Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro chorą, simfoninį orkestrą, gėrėsitės baleto bei mimanso artistais. Spektaklis – tai jausmas ir niekas nežino, kokia bus jo kulminacija ar baigtis. Tad ir šių metų „Skrajojantys olandai“ bus kitokie, ypatingi ir nepakartojami.

Žėrinti marių muzika

Rugpjūčio 6 dieną elinge kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru gros „rusiškuoju Paganiniu“ Europos spaudoje vadinamas smuikininkas Maksimas Fedotovas. Koncerto „Elingo ritmu – žėrinti marių muzika“ dirigentas Robertas Šervenikas į pajūrį grįžta su rečiau atliekamais klasikinės muzikos kūriniais: konservatyviojo romantiko Max Bruch koncertu smuikui ir orkestrui, Camille‘io Saint-Saënso „Introdukcija ir rondocapriccioso“ bei ištraukomis iš Sergejaus Prokofjevo baleto „Romeo ir Džuljeta“, kurio premjerą Muzikiniame teatre išvysite rugsėjį.

Ypatingos premjeros

Rugpjūčio 13 ir 14 dienomis festivalyje vyks dviejų vienaveiksmių šokio spektaklių premjeros: „Stabat mater“ (pagal Giovanni Batista Pergolesi) ir Igorio Stravinskio „Šventasis pavasaris“. Spektaklius Klaipėdoje kuria tarptautinė komanda: choreografas Edward Clug (Slovėnija), choreografo asistentas Gaj Žmavc (Slovėnija), scenografas ir kostiumų dailininkas Jordi Roig (Ispanija), šviesų dailininkas Tomaž Premzl (Slovėnija). Projektui vadovauja žymus šiuolaikinio baleto kūrėjas, Slovėnijos nacionalinio baleto teatro trupės vadovas Edward Clug.

„Klaipėdos festivalio bilietas“ suteikia 5 eurų nuolaidą kiekvienam bilietui ir galioja perkant tik į tris pasirinktus skirtingus renginius. Prašome atkreipti dėmesį: Klaipėdos festivalio bilietas galioja tik jį įsigijus ir išsikeitus į renginių bilietus pasirinktomis datomis. Pasirinkę renginių datas, atsiųskite jas el. paštu: rinkodara@kvmt.lt iki liepos 1 d. ir gaukite elektroninius bilietus nurodytu el. pašto adresu.

Tarptautinio Klaipėdos festivalio bilietai – jau prekyboje! Paskubėkite, bilietų kiekis ribotas!

KVMT informacija

Leave a Reply