Premjera „Opa”: žaisminga Klaipėdos jaunimo teatro ekologinė operacija

Balandžio 13 d., ketvirtadienį, 11 val. Klaipėdos „Kultūros fabrike” (Bangų g. 5A) Klaipėdos jaunimo teatras kviečia į premjerą – edukacinį spektaklį vaikams nuo 5 metų „Opa! (Operacija: perdirbtas aš!)”.

Premjera_Opa

Edukacinio spektaklio kūrėjų komanda – Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė ir Donatas Stakėnas – siekia ne tik supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir kartu su vaikais nagrinėti itin aktualią ekologijos temą. Tam pasitelkiamas žaismingas spektaklio siužetas: vieną rytą šiukšlyne gulintis žurnalas suprato, kad jam čia ne vieta, kad jį dar turi kas nors perskaityti, kad jis dar gali būti reikalingas. Ir nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą šiukšlių ir žmonių pasaulį. Bet juk šio žygio žurnalas negalėtų įveikti vienas, tam reikalinga visa šiukšlių komanda – baterija, maišelis, stiklainis ir bananas. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės leidžiasi ieškoti savo lemties. Nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

„Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome, kokią įtaką paprasta šiukšlė turi mūsų pačių aplinkai? Kartu su vaikais ir jų tėveliais bandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma yra būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje”, – sako spektaklio „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” kūrybinė grupė.

Klaipėdos jaunimo teatro edukacinio spektaklio „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” premjera – 2017 m. balandžio 13 d. 11 val. Klaipėdos „Kultūros fabrike”, Bangų g. 5A.

Spektaklio trukmė – 1 valanda, bilietus platina „Tiketa”.

Leave a Reply