Lėlių teatre – interaktyvaus spektaklio kūdikiams premjera

2021 m. rugsėjo 18, 19 d. 10 ir 11.30 val. Klaipėdos lėlių teatras atvers duris savo mylimiems žiūrovams – šį sykį teatras sezoną pradės interaktyvaus judesio ir objektų spektaklio kūdikiams „Be galo, be krašto“ premjera.

„Be galo, be krašto“. Klaipėdos lėlių teatro archyvo nuotr.
„Be galo, be krašto“. Klaipėdos lėlių teatro archyvo nuotr.

Spektaklio režisierei, dramaturgei, choreografei Birutei Banevičiūtei spektaklio vizualinius sprendimus padėjo atrasti dailininkė Medilė Šiaulytytė, šviesų dailininkas Paulius Vendelis, o garsą – spektaklio kompozitoriai Rasa Dikčienė ir Arnas Dikčius. Spektaklyje veikia Klaipėdos lėlių teatro aktoriai Kęstutis Bručkus ir Vytautas Kairys.

„Kas gali būti be galo, be krašto? Mamos meilė, gamtos grožis, žmonių gerumas, mūsų pasaulis. Kažkas, kas vis prasideda iš naujo ir iš naujo, kaip lietuvių pasakose be galo. Kaip nesibaigiantis pasaulio ir jo atspindžių tyrinėjimas, kiekvieną kartą patiriant atradimo džiaugsmą iš naujo. Tai spektaklis, kviečiantis mažylius pasinerti į begalybės tyrinėjimą, stebint savo, aktorių ir scenos objektų judėjimą ir jų atspindžius“, – dalijasi spektaklio režisierė Birutė Banevičiūtė.

Mažųjų teatro gerbėjų, 6–24 mėnesių kūdikių, ir jų tėvelių spektaklio „Be galo, be krašto“ premjera lauks Klaipėdos lėlių teatre (Turgaus g. 9). Svarbu paminėti, kad nuo rugsėjo 13 d. į spektaklius bus įleidžiami tik Galimybių pasą turintys žiūrovai. Bilietus platina „Tiketa“.

Iki pasimatymo!

Klaipėdos lėlių teatras

Leave a Reply