Legendinis spektaklis „Haroldas ir Modė” – Klaipėdoje

2020 m. kovo 14 d., šeštadienį, 18 val. Klaipėdos dramos teatre Užupio dramos teatras (Vilnius) pristato premjerą – spektaklį „Haroldas ir Modė” pagal Koleno Higinso ir Žano Klodo Karjero pjesę. Režisierė Rita Urbonavičiūtė skiria spektaklį režisierės Dalios Tamulevičiūtės atminimui.

Haroldas_ir_Mode

Scena iš spektaklio „Haroldas ir Modė“. Užupio dramos teatro archyvo nuotr.

„Haroldą ir Modę” pirmą kartą Lietuvoje prieš beveik 40 metų pastatė režisierė Dalia Tamulevičiūtė – neabejotinai viena reikšmingiausių teatro kūrėjų, pedagogė, palikusi ryškų pėdsaką ir daug lėmusi Lietuvos teatro raidai. Jos statyti spektakliai sulaukdavo neįtikėtino publikos dėmesio ir populiarumo.

Legenda tapęs pjesės „Haroldas ir Modė” pastatymas – vienas įsimintiniausių jos darbų, kurį sausakimšose salėse ne vienas yra žiūrėjęs po kelis kartus. Jaunimo teatre spektaklis buvo rodytas bene 300 kartų.

Būtent D. Tamulevičiūtės garbei Užupio dramos teatro režisierė Rita Urbonavičiūtė sumanė prikelti šią pjesę naujam gyvenimui. Pasak režisierės, neįprasto bei netikėto siužeto Haroldo ir Modės istorija tebėra aktuali ir šių dienų žmogui. Pagrindiniams vaidmenims tinkančių aktorių paieška užtruko gana ilgai, ir, pagaliau juos radusi, režisierė šį sumanymą įgyvendino.

Komedijoje „Haroldas ir Modė” pasakojama apie vaikino ir moters draugystę. Aplinkinių keistuoliais laikomi Haroldas ir Modė, sykį susitikę kapinėse, netrunka tapti artimais draugais, kurių santykiai perauga į dvasinės meilės ryšį. Artimos sielos randa viena kitą.

Užupio dramos teatro spektaklis „Haroldas ir Modė” – kovo 14 d. 18 val. Klaipėdos dramos teatre (Teatro g. 2).

Režisierė – Rita Urbonavičiūtė
Vaidina:
Modė – Rimanta Krilavičiūtė
Haroldas Čeizenas – Paulius Dragūnas
Studentė, sekretorė, aktorė – Greta Dovydaitytė
Daktaras – Povilas Liubinas
Kunigas Fineganas – Saulius Čėpla
Ponia Čeizen – Indrė Stonytė
Inspektorius – Justas Vanagas
Sodininkas, seržantas – Jurijus Mumyga
Tarnaitė – Rugilė Jankauskytė.

Spektaklis skirtas N-16.

Bilietus parduoda Bilietai.lt.

Perkant išankstinius bilietus iki kovo 2 d., taikoma nuolaida 1+1 (vieną perkate, kitas – dovanų). Nuolaida taikoma ir daugiau kaip 10 asmenų grupėms.

Bilietų su nuolaidomis rezervacija ir daugiau informacijos tel. (+370) 608 34222, (+370) 619 93997 arba el. p.: uzupisdramosteatras@gmail.com.

Užupio dramos teatro informacija

Leave a Reply