Kūrybinės dirbtuvės „Lėlių teatras veikia. Už šešėlio”

2020 m. gegužės 26 d. 14 val. Klaipėdos lėlių teatras kviečia į antrą kūrybinių dirbtuvių dalį: „Lėlių teatras veikia. Už šešėlio”. Dirbtuvės skirtos ikimokyklinio ugdymo ir teatro pedagogams.

Leliu_teatras_uz_seselio

Organizatorių archyvo nuotr.

Vis dažniau pedagogai susiduria su iššūkiu, kaip įtaigiai pristatyti dėstomas temas, išlaikyti mokinio dėmesį bei skirti įdomias, įgyvendinamas užduotis. Siūlome puikų sprendimą – kviečiame pasitelkti šešėlių teatro priemones.

Šešėlis nuo seno įvairiose kultūrose turėjo ypatingą reikšmę. Jam buvo priskiriamos magiškos savybės, jis pasitelktas ritualams ir istorijos perteikimui. Šešėlio neapčiuopiamumas įkvėpė daugelį kūrėjų, o suvaldytas jis pasitarnavo ne tik menui, bet ir mokslui.

Kviečiame atrasti, kuo jis gali būti naudingas ir jums. Klaipėdos lėlių teatro edukatorės Aušra Bakanaitė ir Monika Mikalauskaitė-Baužienė pristatys šešėlių teatro subtilybes, išduos paslaptis, kas slypi kitoje šešėlių pusėje, papasakos šios iliuzija paremtos teatro šakos istoriją, pasiūlys idėjų, kaip šešėliais įdomiai ir paprastai pateikti informaciją vaikams ir netgi jų tėveliams.

Dirbtuvės bus tiesiogiai transliuojamos per skype programą.
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p.: klaipedosleles@gmail.com.

Klaipėdos lėlių teatro informacija

Leave a Reply