Klaipėdos lėlių teatre – svečiai iš Ukrainos

2022 m. gegužės 18 ir 19 d. Klaipėdos lėlių teatre (Turgaus g. 9) vyks Odesos lėlių teatro „Landžeron“ (Ukraina) gastrolės. Čia teatras pristatys du spektaklius – „Žiedelis“ ir „Kaip tai čiaumojo Odesoje!“. Spektakliai bus rodomi organizuotoms vaikų grupėms, pavieniams žiūrovams, o gegužės 18 d. 15 val. – nemokamai ukrainiečių šeimoms.

Gegužės 18 d. 11 val. ir gegužės 19 d. 9 ir 11 val. kviečiame organizuotas vaikų ar moksleivių grupes į spektaklį „Žiedelis“. Spektaklyje visai šeimai jaukią bei šiltą skandinavišką istoriją be žodžių papasakos iš vilnos, veltinio bei fetro pagamintos lėlės, o visi smalsieji kodėlčiukai spektaklio metu sužinos daug svarbių dalykų: kodėl linksmoji smalsi suomiška karvė be kompleksų, vardu Ieva, fermoje šoko iki nukritimo; kodėl ūkininkė Frigė negalėjo nusiprausti po dušu; kodėl Meritė iš fėjos Baltažiedės gavo dovanų žydinčius plaukus; kodėl kvailų, bet labai juokingų karvių banda nustojo kramtyti žolę; kodėl šeimininkės sūnus Svenas negalėjo išsimaudyti ežere, kodėl Meritės tėvas, dėdė Selas nesugebėjo pabaigti savo pusryčių ir kodėl vis dėlto sieloje pražysta gėlės.

Svarbu akcentuoti, kad gegužės 18 d. 15 val. spektaklis „Žiedelis“ nemokamai bus rodomas ukrainiečių šeimoms. Būtina išankstinė registracija: klaipedosleles@gmail.com.

Odesos lėlių teatro „Landžeron“ spektaklis „Kaip tai čiaumojo Odesoje!“. Organizatorių archyvo nuotr.
Odesos lėlių teatro „Landžeron“ spektaklis „Kaip tai čiaumojo Odesoje!“. Organizatorių archyvo nuotr.

Gegužės 18 ir 19 d. 19 val. lauksime visų nuotaikingame spektaklyje „Kaip tai čiaumojo Odesoje!“. Sakykite, ar mėgstate skaniai čiaumoti? Ne, ne, ne valgyti, o čiaumoti? Nematote skirtumo? Vadinasi, jūs ne iš Odesos… Apie Odesos virtuvės ypatumus, juo labiau kai pats titulas „odesietis“ yra ir tautybė, jums papasakos Vitalij Bondarev bei Galina Panibratec. Ir ne tik parodys, pademonstruos, kas ir su kuo, duos paragauti, bet ir palinkės jums, kaip tikrieji odesiečiai, ne surūgusiais veidais, o ironiškai ir atvirai: „Linkime, kad sėkmė jums šypsotųsi, o nežvengtų iš jūsų. Kad gerai norėtumėt ir kad jūsų svajonės neišsipildytų kitiems. Tegul niekas jums netrukdo prašmatniai gyventi, „nešukuoja“ jums nervų. Kad mes patys gyventume taip, kaip linkime jums!..“ Spektaklis vyks odesiečių kalba. Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame skubėti įsigyti bilietus www.tiketa.lt. Staigmenos garantuojamos!

Spektakliuose vaidina: Vitalij Bondarev bei Galina Panibratec.

Maloniai kviečiame atvykti!

Klaipėdos lėlių teatro informacija

Leave a Reply