Klaipėdos jaunimo teatras švenčia dešimtąjį sezoną

2022 m. rugsėjo 10 dieną, šeštadienį, 19 val. Klaipėdos „Kultūros fabrike“ (Bangų g. 5A) vyks Klaipėdos jaunimo teatro dešimtmečio pokštas „Kūrybinis vakaras“. Renginys skirtas paminėti teatro jubiliejų, kuomet 2011-aisiais Valentinas Masalskis surinko pirmąjį vaidybos kursą Klaipėdos universitete.

Prieš dešimtmetį į Klaipėdą iš visos Lietuvos atvažiavo būrys jaunų, talentingų, be galo užsidegusių ir nieko nebijojusių būsimų aktorių. Pirmuosius savo vaidybos studijų metus jie užbaigė ne šiaip sukurdami spektaklį, o įkurdami teatrą – Klaipėdos jaunimo teatrą.

Dešimtąjį gimtadienį Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai švęs scenoje, kviesdami žiūrovus, kolegas, konkurentus ir gimines į savo „Kūrybinį vakarą“. Ironiškai jautriame, kukliai pompastiškame ir jaunatviškai subrendusiame vakare skambės aktorių eilės, dainos, išpažintys, scenos iš spektaklių ir scenos iš gyvenimo. Skambės dešimtmečio džiaugsmai ir vargai. Skambės penkiolikos Klaipėdos jaunimo teatro aktorių balsai ir vardai.

KJT „Kūrybinis vakaras“ – tai aktorių prisilietimas prie chrestomatinio kūrybinių vakarų žanro, tai – pasirodymas, išduodantis dalį teatro dešimtmečio paslapčių, ir, galiausiai, tai – pokštas, leidžiantis švęsti šią apvalią, džiugią ir, pripažinkime, solidžią sukaktį.

Klaipėdos jaunimo teatro jubiliejinio sezono repertuaras sparčiai pildosi, žiūrovų pamilti spektakliai bus rodomi ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Daugiau: https://kjt.lt/lt/repertuaras/

P. S. Rugsėjo 10 d., šeštadienį, 19 val. „Kultūros fabrike“ (Bangų g. 5A) Klaipėdos jaunimo teatro dešimtmečio pokštas „Kūrybinis vakaras“ – NEMOKAMAS.

Klaipėdos jaunimo teatro informacija

Leave a Reply