Klaipėdos dramos teatro balandžio videorepertuaras

Klaipėdos dramos teatras džiaugiasi, kad ir karantino metu nenutrūksta ryšys su žiūrovais, ir jį brangindamas kviečia toliau žiūrėti spektaklių vaizdo įrašus bei tinklalaides saugiai savo namuose.

Antigone_Foto_Kemel_photography

Aktoriai Liudas Vyšniauskas ir Darius Meškauskas spektaklyje „Antigonė” (rež. M. Kimelė, pjesės aut. J. Anouilh). Kemel Photography nuotr.

Belaukiant susitikimų teatre, repertuarinių ir kai kurių neberodomų spektaklių įrašus galima žiūrėti šiam laikotarpiui pritaikytoje interneto svetainėje kldt.lt ir teatro feisbuko paskyroje.

Spektaklių rodymo laikas – kaip įprasta teatre, nuo 18.30 val.

Balandžio mėnesio Klaipėdos dramos teatro videorepertuaras:

balandžio 3 d. 18.30 val. „Labas rytas, pone Triuši!” (16+), rež. Marius Pažereckas, pjesės aut. M. M. Matthis;

balandžio 5 d. 18.30 val. (specialus rodymas lietuvių vaikams JAV ir Kanadoje) „Džiunglių knyga: Mauglio broliai”, rež. Kamilė Kondrotaitė, pagal R. Kiplingo „Džiunglių knygą”;

balandžio 8 d. 18.30 val. „Petro Ohėjaus kankinystė”, rež. Darius Rabašauskas, pjesės aut. S. Mrožekas;

balandžio 10 d. 18.30 val. „Antigonė”, rež. Māra Ķimele, pjesės aut. J. Anouilh.

Nuo balandžio 2 d. 16 val. teatro feisbuko paskyroje kviečiame žiūrėti pirmą tinklalaidę, kurios sumanymo autorius ir įgyvendintojas – aktorius Jonas Baranauskas, 2019 metų apdovanojimo „Padėkos kaukė” laureatas. Jis kalbins teatro bendruomenės atstovus, teatro kūrėjus ir aptars su jais įvairius klausimus: kokie yra teatro kasdienybės užkulisiai? Kokia dabar teatro žmonių rutina, kaip jie save motyvuoja ir kuo gyvena karantino metu? Klausykite Jono pokalbių su teatralais šiomis ir kitomis temomis tinklalaidėje „Teatro bendruomenės dienoraštis”. Pirmasis pokalbis – su aktore Toma Gailiute.

Teatro rengiamas ketvirtasis tarptautinis teatro festivalis TheATRIUM (Lietuvos spektaklių vitrina, ir tarptautinė programa) iš gegužės ir birželio perkeliamas į rugpjūčio ir rugsėjo mėnesius. Sekite naujienas festivalio feisbuko paskyroje: ten skelbiamos naujos spektaklių datos!

Laukdami susitikimų teatre, linkime visiems sveikatos ir saugumo.

Klaipėdos dramos teatras

Leave a Reply