Klaipėdos dramos teatras skelbia vasaros repertuarą ir kviečia paremti

Šalyje sušvelninus karantino sąlygas, Klaipėdos dramos teatras vėl kviečia žiūrovus į spektaklius salėse ir rengiasi pristatyti premjerą. Nors ir repeticijų, ir spektaklių rodymo sąlygos dar nėra tokios, kokios buvo prieš karantiną, bet tai gera proga atnaujinti bendravimą ir vėl pasinerti į teatro pasaulį.

Euridike_foto_Zabiela

Scena iš spektaklio „Euridikė“ (rež. M. Pažereckas, pjesės aut. J. Anouilh). Cveti Zabielos nuotr.

Birželio mėnesį žiūrovai galės pamatyti:

13 d. 18.30 val. rež. M. Pažerecko spektaklį „Euridikė” pagal J. Anouilh’o pjesę;

19 d. 18.30 val. rež. M. Kimelės spektaklį „Tėvas” pagal A. Strindbergo pjesę;

28 d. 14 val. teatralizuotą spektaklį-ekskursiją „Kėdė iš komedijų namo”, rež. L. Vyšniauskas, teksto autorė S. Simana.

Liepos mėnesį teatras pristatys karantino sąlygomis sukurtą premjerą: tai dramaturgo, teatro meno vadovo Gintaro Grajausko pjesė „Tinklas”, kurią repetuoja režisierė Agnija Leonova, kūrybinė grupė: scenografė ir kostiumų dailininkė Irina Komissarova, kompozitorius Jonas Jurkūnas, vaizdo menininkas Artis Dzērve (Latvija), šviesų dailininkas Julius Kuršis, choreografė Agnija Šeiko, režisierės asistentė Jurgita Rudėnaitė. Vaidina aktoriai: Jonas Baranauskas, Toma Gailiutė, Mikalojus Urbonas ir Elijas Martynenko, Karolis Maiskis, Linas Lukošius, Karolina Kontenytė, Renata Idzelytė, Eglė Barauskaitė, Justina Vanžodytė, Jonas Viršilas, Arnoldas Eisimantas, Rimantas Pelakauskas, Liudas Vyšniauskas, Vaidas Jočys, Donatas Švirėnas. Premjera vyks didžiojoje salėje liepos 10, 11, 18 d. 18.30 val.

Maloniai kviečiame žiūrovus vėl susitikti teatre. Teatras karantino metu patyrė nuostolių, bet tęsė darbus: repetavo, ruošė sales naujam sezonui. Šiuo metu, atnaujinus veiklą, salėse spektaklius galės žiūrėti daug mažiau žiūrovų. Tad kviečiame teatrą mylinčius žmones – tuos, kurie gali – išreikšti savo solidarumą su teatru ir prisidėti prie jo veiklos: pirkdami bilietą internetu per platformą tiketa.lt, galėsite pasirinkti mygtuką „Palaikyk teatrą” ir sumokėti didesnę sumą negu standartinė bilieto kaina. Tokiu būdu padėsite teatrui tęsti visavertę veiklą – rodyti repertuaro spektaklius ir rengtis premjeroms.

Spektakliai teatre bus rodomi laikantis visų saugumo ir higienos reikalavimų. Vietos nenumeruotos – žiūrovus saugiais atstumais susodins teatro administratorės. Prie durų žiūrovams bus matuojama temperatūra: pagal Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės darbo inspekcijos rekomendacijas, ji turi būti ne aukštesnė negu 37,3˚C. Tad ateinančių prašome iš anksto pasimatuoti temperatūrą: jei ji aukštesnė negu 37,3˚C arba jaučiate peršalimo simptomus, maloniai prašome likti namuose ir rūpintis sveikata (jeigu temperatūra pamatavus prie teatro durų bus aukštesnė už nurodytą, į spektaklį patekti nebus galima, o pinigai už bilietus negrąžinami). Žiūrovus prašome dėvėti apsaugines kaukes ir laikytis saugaus atstumo – paisyti dviejų metrų nuotolio. Salėse vienam žmogui bus skirta ne mažiau negu penki kvadratiniai metrai. Teatras apsirūpinęs dezinfekciniu skysčiu, prašome dezinfekuoti rankas. Bilietus į spektaklius platina Tiketa. Laukiame jūsų teatre!

Klaipėdos dramos teatro informacija

Leave a Reply