„Debesų žaidynės”: šokio teatras „Judesio erdvė” kviečia į premjerą!

Šokio teatras „Judesio erdvė” po spektaklio kūdikiams „Debesų gaudyklė” sėkmės gali vėl nudžiuginti klaipėdiečius tėvelius ir jų kūdikius. Netrukus Klaipėdos dramos teatro scenoje bus rodoma antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis – „Debesų žaidynės”.  Interaktyvus šokio ir judesio spektaklis skirtas 18–24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams.

DebesuZaidynes11

“Debesų žaidynės”. Kristijono Lučinsko nuotr.

,,Debesų gaudyklės” tęsinyje žiūrovų lauks keturi aktoriai, kurie tapo Debesų šeima – Tėtis, Mama ir du vaikai. Per muzikos garsus, besikeičiančias šviesas ir objektus kūdikiai ir tėveliai bus įtraukti į sekamą istoriją – apie tai, kaip Debesis Tėtis ir Debesis Mama, pažadinti lietaus garsų, pradeda dar vieną dieną, kaip sekasi ryte pabudinti savo vaikus, kaip ieškomi kasdieniai kompromisai ir apie tai, kaip gera šnekučiuojantis gerti rytinę lietaus arbatą.

Pagrindinė spektaklio idėja – sukurti saugią erdvę, kurioje kūdikiai nuo spektaklio pradžios gali eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais, lavinamas jų smalsumas, judrumas, kuriamas tarpusavio ryšys.

Būtent 18–24 mėnesių amžiaus laikotarpyje vystosi kūdikio suvokimas ,,kas aš?” ir ,,kas čia?”. Antrąja spektaklių trilogijos dalimi norima pabrėžti šeimos svarbą vaiko gyvenime. Šeima – tai vaiko saugumo ir meilės šaltinis bei pamatas. Tėveliams žaidžiant su vaikais, skiriant jiems savo laiko, ugdomas bendrumo jausmas. Tokiu amžiaus laikotarpiu ypač svarbus tėvų buvimas šalia ir vaiko atradimų patvirtinimas.

Spektaklį kūrė:

Choreografė ir režisierė: Laura Geraščenko.
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Angelina Furmaniuk-Savickienė.
Muzikos autorius: Kristijonas Lučinskas.
Šviesų dailininkas: Mantvydas Poškus.
Šokėjai ir aktoriai: Kamilė Andriuškaitė, Darius Berulis, Elinga Serapinaitė, Jonas Viršilas.
Trukmė: 40 min.

Spektaklio premjera Klaipėdos dramos teatre 2018 m. lapkričio 16 dieną, 11, 12 ir 13 valandomis. Daugiau informacijos – ČIA.

Šokio teatro „Judesio erdvė” informacija

Leave a Reply