Šokio teatras „PADI DAPI Fish” – prestižinėje Vašingtono scenoje

Klaipėdos šiuolaikinio šokio teatras „PADI DAPI Fish” ką tik grįžo iš Vašingtono, kur kultūros ir meno erdvėse vyko Europos Sąjungos delegacijos JAV dešimtus metus organizuojamas festivalis „Kids Euro festival”, skirtas Vašingtono mažiesiems žiūrovams pristatyti talentingiausių Europos menininkų kūrinius.

Padi_dapi_Amerika

„PADI DAPI Fish” archyvo nuotr.

Viename didžiausių scenos menų festivalių Amerikoje, kuriame iš viso apsilanko daugiau kaip dešimt tūkstančių žiūrovų, dalyvavo ir Lietuvos atstovai. Uostamiesčio šiuolaikinio šokio teatras „PADI DAPI Fish” festivalyje pasirodė jau antrą kartą, šiemet – su šokio spektakliais „Apkabinsiu tave” ir „Pamirštos princesės”, kuriuos išvydo tūkstantis vaikų.

Šokio spektakliui „Pamirštos princesės”, kuris Lietuvoje 2016 m. buvo įvertintas „Padėkos kaukės” bei „Auksinio scenos kryžiaus” nominacijomis, tai buvo ne tik pirmosios užsienio gastrolės, bet ir ypatinga proga pasirodyti J. F. Kenedžio scenos menų centre (J . F. Kennedy Center for Performing Arts), kuris laikomas viena prestižiškiausių scenų Amerikoje. Centro priimamiems pasirodymams taikomi itin aukšti kokybės ir profesionalumo kriterijai.

„Pasirodyti J. F. Kenedžio centre – kiekvieno atlikėjo svajonė, todėl labai didžiuojamės, kad šokio teatro „PADI DAPI Fish” choreografės Ingos Kuznecovos spektaklis sulaukė puikių atsiliepimų. Ypač gausiai savo įspūdžiais dalinosi Amerikoje gyvenantys lietuviai. Jiems matyti Lietuvos vardą tokio lygio scenoje buvo jaudinanti akimirka”, – gastroles komentavo teatro vadovė Agnija Šeiko.

Šokio spektaklį „Apkabinsiu tave” uostamiesčio žiūrovai galės pamatyti net dukart – lapkričio 15 d. 10 ir 11 val., o „Pamirštas princeses” – lapkričio 28 d. 13 ir 19 val. Spektakliai bus rodomi Klaipėdos dramos teatre.

„PADI DAPI Fish” informacija, parengė Greta Seiliūtė

Leave a Reply