Muzikinis teatras kviečia planuoti, taupyti, bet būtinai susitikti spektakliuose

Muzikinio teatro žiūrovai iki 2022 m. spalio 31 dienos turi galimybę įsigyti abonementą, leidžiantį už spektaklių bilietus mokėti pusę kainos ir gėrėtis geriausiais Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektakliais ir koncertais visą sezoną. Pasakoms skirtas sezonas – už pasakiškai mažą kainą!

Šokio spektaklis „Eglė žalčių karalienė“. Martyno Aleksos nuotr.
Šokio spektaklis „Eglė žalčių karalienė“. Martyno Aleksos nuotr.

Jūs išgirsite geriausius Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistus bei kviestinius atlikėjus, gėrėsitės talentingais baleto šokėjais bei žavėsitės geriausių šalies dirigentų meistriškumu. Žanrų įvairovė įtiks kiekvieno skoniui: į sezono atidarymo koncertą „Vivat musica”, skirtą Tarptautinei muzikos dienai, pakvies Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras, vadovaujamas vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio,  koncerte „Operetės fiesta“ dainuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai ir kviestiniai atlikėjai, išvysite Klaipėdos publikos ypač mėgstamus šokio spektaklius – „Padėkos kauke“ ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ padabintą „Eglę žalčių karalienę“, šokio spektaklių diptiką – Giovanni Battista Pergolesi „Stabat Mater“ ir Igorio Stravinskio „Šventąjį pavasarį“. Susitikti vėl kvies žavusis Jerry Bocko miuziklo „Smuikininkas ant stogo“  veikėjas Tevjė ir ne mažiau gerbėjų turinti komiška istorija iš vienuolių gyvenimo Dano Goggino miuzikle „Šounuolynas“.

Igorio Stravinskio „Šventasis pavasaris“. Martyno Aleksos nuotr.
Igorio Stravinskio „Šventasis pavasaris“. Martyno Aleksos nuotr.

Ir, žinoma, išvysite visada laukiamus spektaklius patiems mažiausiems žiūrovams –  choreografės Aušros Krasauskaitės ir kompozitoriaus Kristijono Lučinsko šokio spektaklį „Tikroji dinozaurų istorija“, kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės, režisierės Eglės Miškinytės ir libreto autoriaus Virginijaus Pupšio sukurtą muzikinę istoriją „Pasaka be pavadinimo“ bei kitus renginius.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pasiruošęs apdovanoti ištikimiausius savo gerbėjus ir apdairiausius simpatikus 2022–2023 metų sezono abonementu. Iki spalio 31 d. interneto svetainėje www.klaipedosmuzikinis.lt perkant ne mažiau kaip po 2 bilietus į ne mažiau kaip 3 spektaklius – taikoma 50 procentų nuolaida!

Pasirinkę norimą spektaklį teatro svetainėje ir pradėdami pirkimą bilietai.lt portale, pirmiausia susiveskite nuolaidos kodą ABONEMENTAS2022 ir jį patvirtinkite. Tuomet kainų kategorijoje ties 50 % nuolaida pasirinkite bilietų skaičių, sistema pasiūlys vietas, paspauskite TINKA. Grįžkite į teatro svetainę ir rinkitės kitą spektaklį. Kodo vesti nebereikia, jis galios automatiškai. Visi kiti žingsniai kartojasi. Susirinkę pilną krepšelį paspauskite apmokėti. Kilus neaiškumams skambinkite tel. +370 616 42129 arba rašykite el. paštu: rinkodara@kvmt.lt.

Abonemento pirkėjas gali įsigyti ne daugiau kaip keturis bilietus su nuolaida į vieną spektaklį ar koncertą. Abonementas galioja visiems Klaipėdos Žvejų rūmuose vykstantiems muzikinio teatro renginiams, išskyrus premjerinius spektaklius. Pirkusieji abonementą dalyvauja loterijoje bei turi galimybę laimėti išskirtinius prizus!

KVMT inf.

Leave a Reply