Tarptautinis piešinių konkursas „Padarykime ką nors dėl klimato”

Klimato kaita – viena aktualiausių XXI a. grėsmių socialine ir ekonomine prasme. Kiekvienas turi suprasti, kad pakeitęs savo įprastus kasdienius veiksmus tvaresniais, gali planetos likimą pakreipti teigiama linkme. Todėl šis tarptautinis konkursas kviečia pagalvoti, ką kiekvienas galime padaryti dėl klimato, ir tokiu būdu populiarinti darnaus vystymo idėją, skatinti ekologinę mąstyseną ir kartu stiprinti ryšius tarp valstybių.

piesiniu_konkursas_pixabay_com

Pixabay.com nuotr.

Piešinių konkurso iniciatorius yra Piekary Śląskie savivaldybės biblioteka Lenkijoje. Prie konkurso organizavimo prisideda ir Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka Lietuvoje, Nicos savivaldybės biblioteka Prancūzijoje ir Huesca savivaldybės biblioteka Ispanijoje.

Konkursas skirtas 6–14 metų vaikams. Jie kviečiami paruošti meninį-kūrybinį darbą klimato apsaugos tema, apgalvojant, kaip kiekvienas asmeniškai gali prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Trys geriausi darbai iš kiekvienos šalies bus spausdinami 2021 metų kalendoriuje. Šie ir kiti darbai bus eksponuojami pagrindinio organizatoriaus bibliotekoje Lenkijoje.

Konkursas vyksta 2020 m. rugpjūčio 20 d. – rugsėjo 20 d. Darbus konkursui reikia pristatyti į Klaipėdos apskrities viešąją I. Simonaitytės biblioteką, Vaikų literatūros abonemento skyrių, kartu su pasirašytu tėvų sutikimu.

Daugiau informacijos apie konkursą – Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos puslapyje www.klavb.lt.

Leave a Reply