Liepa I. Simonaitytės bibliotekoje

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka (Herkaus Manto g. 25) klaipėdiečiams ir miesto svečiams, liepos mėnesį vasarojantiems pajūryje, parengė įvairaus žanro kultūros renginių programą.

Liepos 22 d. 18 val. galerijoje 13L
Parodos LIETUVOS SPAUDOS FOTOGRAFIJA 2020 atidarymas

Lietuvos_spaudos_fotografija2020

Konkursui „Lietuvos spaudos fotografija 2020″ 120 fotografų pateikė daugiau kaip 3.700 nuotraukų. Tai dar kartą patvirtina, kad spaudos fotografija išlieka aktuali ir reikalinga. Konkurso laureatai bei „Auksinio kadro” nominantai buvo renkami „Naujienų”, „Gyvenimo”, „Portreto”, „Kultūros ir pramogų”, „Kariuomenės”, „Sporto”, „Gamtos ir jos apsaugos” ir „Serijų” kategorijose.

Atidaryme dalyvaus LŽS Spaudos fotografų klubo pirmininkė Evgenia Levin, Jonas Staselis ir kiti fotografai.

Paroda bus eksponuojama iki rugpjūčio 30 d.

Liepos 23 d. 17.30 val. Gerlacho palėpėje
Liutauro Degėsio romano LENGVA NEBUS pristatymas

Liutauras_Degesys

Savo naujausiame romane „Lengva nebus” rašytojas Liutauras Degėsys perspėja: nėra lengva, lengva nebus ir būti lengva negali, kai leidžiamės į herojų psichikos gelmes, gilinamės į veikėjų dvasinio gyvenimo perspektyvas – sielvartą, meilę ir neapykantą, pavydą ir praregėjimą, tyrinėjame jų pasąmonės klodus, klaidžiojame vidinio nerimo ir vienatvės kambariuose – palengva artėdami prie savęs.

Pristatyme dalyvaus: autorius, VDU doc. dr. Liutauras Degėsys, filosofas, teologas, VDA doc. dr. Tomas Kiauka, sociologas, KU Socialinių pokyčių Centro vadovas, doc. dr. Liutauras Kraniauskas.

Liepos 29 d. 18 val. Saulės laikrodžio kieme
Apeironas seka šiurpes

Apeirono_siurpes

Šviesų vasaros vakarą visus, kurie ilgisi močiutės ar raganysčių, kurie kartais bijo tamsos, kartais mirties, kviečiame pasišiurpinti ir sveikai pasijuokti.

Kad mums nereikėtų nieko nutylėti, vaikus palikite namuose su kaimynų močiutėmis.

Kad nebijotumėt vienas ar viena grįžti namo – ateikite dviese ar daugiau. Apeirono teatras jums seks lietuvių liaudies siaubo pasakas.

Šiurpins: Greta Gudelytė ir Eglė Kazickaitė.

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos informacija

Leave a Reply