„Klaipėdos miesto detektyvai” – istorijos mokytojams

KKKC Meno kiemas (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) spalio 13 d., ketvirtadienį, 14 val. kviečia susirinkti visus Klaipėdos miesto bei apskrities mokyklų istorijos mokytojus ir paminėti Tarptautinę mokytojo dieną itin originaliai – jungtis į komandas ir tapti uostamiesčio detektyvais pasitelkus atraktyvų stalo žaidimą „Klaipėdos miesto detektyvai”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KKKC Meno kiemo archyvo nuotr.

Šį žaidimą, skirtą klaipėdiečiams ir svečiams padėti netikėtu rakursu pažinti miestą ir jo jūrinį paveldą, jo sumanytojos Inga Norkūnienė ir Lina Jaruševičiūtė, pasikvietusios į pagalbą įvairių sričių specialistus bei miesto gyventojus, kūrė nuo pavasario. Žaidimo dėžutėje – kortelės su užkoduotais 6 jūrinio paveldo objektais ir juos padėsiantys rasti seno žemėlapio fragmentai, faktai, frazės, užuominos, dėlionės. Itin aukštos poligrafinės kokybės žaidimas gali tapti puikiu suvenyru, kurį ne gėda padovanoti ir miesto svečiui.

„Klaipėdos miesto detektyvų” kūrėjos tikisi, kad jis gali tapti puikia papildoma metodine priemone mokant jaunuosius klaipėdiečius savo miesto istorijos, todėl žaidimą nori padovanoti miesto ir apskrities mokyklų istorijos mokytojams. Spalio 13 d. Meno kieme pedagogams bus trumpai pristatytas žaidimas, paaiškintos jo taisyklės ir galimi panaudojimo variantai tiek žaidžiant klasėse, tiek ir leidžiantis į mažai žinomų jūrinio paveldo objektų paieškas ekskursijos po Klaipėdą metu.

Po pristatymo istorijos mokytojai bus kviečiami susirungti komandomis dėl greičiausiai ir tiksliausiai užduotis atlikusių Klaipėdos miesto detektyvų vardo.

KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) spalio 13 d., ketvirtadienį, 14 val. žaidimo „Klaipėdos miesto detektyvai” pristatymas istorijos mokytojams. Renginio trukmė – iki 2 val. Būtina registracija el. paštu: inga@kkkc.lt, tel. 8 618 14506.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Leave a Reply