Klaipėdoje – „Proto turgus”

proto_turgus2018 m. lapkričio 10 d., šeštadienį, nuo 10 val. „Kultūros fabrike” (Bangų g. 5A, Klaipėda) rengiama verslumo iniciatyva „Proto turgus”.

Ši iniciatyva kilo klubo „City Alumni Klaipėda” vienoje iš darbo grupių. Platforma sukurta siekiant paskatinti socialinę iniciatyvą ar socialinį verslą gauti paramą savo idėjų ar produktų įgyvendinimui Klaipėdos mieste. Renginyje kviečiami dalyvauti asmenys ar asmenų grupė, turintys idėjų, bei Verslo angelai, galintys prisidėti prie jaunų, kūrybiškų ar inovatyvių idėjų įgyvendinimo. Tai puiki galimybė kartu bendromis jėgomis prisidėti prie Klaipėdos ekonominės plėtros 2030 strategijos „Mėlynasis proveržis”.

Viena iš renginio iniciatorių Živilė Beniušytė teigia, kad norint, jog Klaipėda prilygtų didiesiems miestams arba kad čia jaunimas norėtų įtvirtinti savo šaknis, svajotų apie Klaipėdą kaip apie miestą, kuriame pildosi svajonės, turime pradėti veikti mes, Klaipėdoje gyvenanti visuomenė. Nes mums patiems bus geriau gyventi, jei susikursime sau tobulas sąlygas.

Programoje laukia ne tik klaipėdiečių idėjų pristatymai, bet ir praktinės paskaitos „Kaip kalbėti prieš auditoriją? Dažniausiai daromos klaidos”, „Viešas kalbėjimas ir scenos baimė. Kaip susidraugauti?” (lektorė I. Rusakevič, asmeninių pokyčių ir prekės ženklo mentorė), „Pasitikėjimo savimi stiprinimas ir įtakos zonos plėtimas” (su Lyderystės ir viešojo kalbėjimo klubu „Toastmasters Klaipėda”).

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/179273549651791/

Leave a Reply