KKKC Parodų rūmuose – Barboros Tallat-Kelpšaitės performansas „Kontaktas“

2023 m. balandžio 15 d., šeštadienį, nuo 14.00 val. iki 19.00 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) vyks jaunosios menininkės Barboros Tallat-Kelpšaitės performansas „Kontaktas“.

Performansas KONTAKTAS yra išraiškingas vidinio pasaulio audrų padarinio simbolis. Šis darbas kelia svarbius klausimus apie žmogaus ribas, kančią ir žmogiškumo sampratą. Jaunoji menininkė Barbora Tallat-Kelpšaitė jame sugebėjo sujungti meną su psichologijos ir filosofijos aspektais, kad sukurtų stiprų, paveikų ir išraiškingą performansą.

Barbora savo kūryba įkvepia ir provokuoja, siekdama kelti emocijas ir įžvalgas. Perteikdama savo viziją ir mintis, darbuose ji sprogdina tradicinių meno žanrų ribas ir kuria naujas, unikalias ir dažnai neįprastas meninės raiškos formas. Jos pirmasis debiutinis performansas „Separate the Art from the Artist“ arba „Meninko atskyrimas nuo jo meno“ buvo pristatytas „Fashion Week Klaipėda“ festivalyje ir sulaukė didelio žiūrovų ir kritikų dėmesio. Performansas apie menininko ir jo kūrybos santykį bei vidinius žmogaus pasaulius stebino savo provokatyviu ir aiškiu žinučių bei simbolių perteikimu.

Jaunosios menininkės kūryba ir performansai dažnai susiję su aktualių socialinių ir kultūrinių problemų diskursu. Ji mėgsta kelti klausimus ir provokuoti žiūrovus, siekdama paskatinti jų aktyvumą ir minties laisvę. Savo darbais Barbora siekia parodyti, kad menas turi daugiau nei estetinį aspektą, jis gali būti galingas įrankis socialinio ir kultūrinio pokyčio formavimui.

Barbora mokosi Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, yra aktyvi Klaipėdos meno bendruomenės narė, dalyvauja renginiuose, kuriais skatinama meno kūryba ir kultūrinis aktyvumas.

Renginys nemokamas.

Nuo 14 val. iki 19 val. Parodų rūmuose veikiančias parodas galėsite išvysti nemokamai.

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba).

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.

Leave a Reply