KKKC kviečia dalyvauti projekto „Atvira kultūra” renginiuose

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras atsiliepė į Klaipėdos miesto savivaldybės ir Kultūros centro Žvejų rūmų pasiūlymą dalyvauti Kultūros dienai skirtame projekte „Atvira kultūra” ir kviečia miesto bendruomenę į svečius – esame paruošę renginių, padėsiančių atskleisti ir įsitraukti į kūrybinę KKKC veiklą.

Meno_kiemas_maz

KKKC Meno kiemas. KKKC archyvo nuotr.

Projekto „Atvira kultūra” tikslas – interaktyvia, netradicine forma miesto bendruomenei pristatyti Klaipėdoje kuriančius menininkus, kultūros įstaigas, nevyriausybines organizacijas. Balandžio 18–25 dienomis dalis kultūros įstaigų savo veiklą pristatys uostamiesčio gatvėmis kursuojančiuose Klaipėdos kultūros ir meno kūrėjų atvaizdais papuoštuose viešojo transporto autobusuose. Šiuose autobusuose keleiviai galės gauti ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro lankstinuką, kviečiantį apsilankyti KKKC Meno kiemo ir Parodų rūmų renginiuose.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro nuolatinė kūrybinė veikla – sunkiai telpanti į autobusą: tai ir įvairios kūrybinės dirbtuvės, edukaciniai projektai, meno parodos, ekskursijos po jas ir kt. Todėl Kultūros dienos proga KKKC miesto bendruomenę kviečia į svečius pas save – į Meno kiemą ir Parodų rūmus, kur projekto „Atvira kultūra” metu vyks renginiai, padėsiantys susipažinti su įvairiaspalve KKKC veikla.

Tapybos kursai

Balandžio 18 ir 25 d., antradieniais, 17 val. KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, KKKC administracijos pastato I aukšte) vyks suaugusiųjų tapybos kursų pristatymas. Klaipėdietė menininkė doc. Irma Leščinskaitė užsukusiems į svečius pristatys šių kursų galimybes, supažindins su tapybos pradžiamoksliu, kūrybos priemonėmis ir sudarys galimybę bent trumpam tapti menininku.

Žaidimas-ekskursija „Klaipėdos miesto detektyvai”

Klaipedos_miesto_detektyvai1

Žaidimas „Klaipėdos miesto detektyvai”. KKKC Meno kiemo archyvo nuotr.

Balandžio 20 d., ketvirtadienį, 14 val. KKKC Meno kieme organizuojamas pažintinis žaidimas-ekskursija „Klaipėdos miesto detektyvai”. Šį atraktyvų stalo žaidimą, skirtą klaipėdiečiams ir svečiams padėti netikėtu rakursu pažinti miestą ir jo jūrinį paveldą, projekto iniciatorė ir koordinatorė Inga Norkūnienė su dizainere Lina Jaruševičiūte, pasitelkusios įvairių sričių specialistus bei miesto gyventojus, sukūrė pernai. Žaidimo dėžutėje – kortelės su užkoduotais 6 jūrinio paveldo objektais ir juos padėsiantys rasti seno žemėlapio fragmentai, faktai, frazės, užuominos, dėlionės. Kultūros dienos proga miesto gyventojai ir svečiai kviečiami išbandyti šį žaidimą praktiškai: kvieskite šeimos narius, draugus, kaimynus, bendramokslius ar bendradarbius į komandą, registruokitės ir atvykite į KKKC Meno kiemą – čia jums bus pristatytas žaidimas ir jo taisyklės bei pateiktos užduotys. Kiekviena komanda, gavusi po žaidimo komplektą, turės kuo greičiau surasti ir nufotografuoti žaidime užšifruotus 6 jūrinio paveldo objektus, 6 objektus pakeliui, prie kiekvieno surasto objekto sudėlioti jam skirtą dėlionę ir ją nufotografuoti. Komanda, greičiausiai atlikusi visas užduotis, gaus dovanų žaidimą.

Komandą gali sudaryti ne daugiau kaip 6 nariai, reikia turėti skaitmeninį fotografuojantį prietaisą. Būtina registracija el. paštu: inga@kkkc.lt, tel. 8 618 14506.

Naujų parodų pristatymas

Anda_Lace_me_Me_ME_foto_Didzis_Grodzs

Anda Lace, “aš, Aš, AŠ” ekspozicijos fragmentas. Didzis Grodzs nuotr.

Balandžio 21 d., penktadienį, 17 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) atidaromos naujos parodos: Karolio Vaivados šviesos meno paroda „Šviesūs prisiminimai” ir latvių menininkės Andos Lacės kūrybos paroda „Linija yra begalinė”. Kviečiame miesto bendruomenę į naujų parodų pristatymą ir ekskursijas su menininkais po Parodų rūmų erdves!

Šiemet Klaipėda kultūrą švenčia visus metus – švęskime kartu!

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 310 357, 8 603 45332, KKKC  administracija, Bažnyčių g. 4, Klaipėda.

Leave a Reply