Jonas Baltokas kviečia į solinį vakarą „Morčius, juodraščiai ir vynas“

2023 m. sausio 7 d., šeštadienį, 16 val. bardas, dainų ir tekstų kūrėjas Jonas Baltokas kviečia į solinį vakarą „Morčius, juodraščiai ir vynas“ Emalio dirbtuvėse (Vežėjų g. 2 / Bažnyčių g. 4, Klaipėda).

Muzika, poezija mane užvaldžiusi daugiau nei 20 metų. Per tą laiką sukūriau dainų. Kai kurias žinote, kitų – beveik negroju: „Sidabro žiedas“ ir „Magdalena“ (Arnas Ališauskas), „Šilkas” (premjera! Donaldas Kajokas), „Vorai” (Gintaras Gutauskas), „Moterys, kurių aš neturiu“ (Kęstutis Navakas),  „Jau ir tavo pasauly žiema“ (Liutauras Degėsys), „Nuskendęs vaikas“ (Stasys Jonauskas) ir t. t. 

Dar esu prikūręs poezijos, kaip antai:

„… Šešėliai traukias atbulom

Tu vilkės spenį įbruki burnon…“

arba

„…Kaipgi, brolau, taip nutiko? Mėnulio šviestuvai, valtornos ir fūzai!

—————————

Voljere iš aukso nėra vienišesnio už šunį su blusom.“

Taip pat keletą novelių:

„…Prieš prarasdamas sąmonę jis pasuko galvą į šaldytuvą stiklinėmis durimis. Ant lentynėlės gulėjo maišelis su akimi. „Tatjana X“. Perskaitė ir atsijungė…“ („PĖPIL“, 2019 m.)

Arba

„…gaubtame lęšyje atsispindėjo mano, įsispraudusio tarp sienos ir komodos atvaizdas.

– Kaip apmaudu, kad tai nutiko tik man… – sududeno padelsęs. Įstatė vonios rankeną, atvėrė duris ir sustojo tarpduryje. – Ir, beje, aš esu DELFINĖ. Sudie.“ („Delfinė“, 2020 m.)

Apie tai ir dar daugiau – soliniame vakare „Morčius, juodraščiai ir vynas“.

Jonas BALTOKAS

Renginys vyks sausio 7 d., šeštadienį, 16 val. Emalio dirbtuvėse. Adresas: Vežėjų g. 2 / Bažnyčių g. 4, Klaipėda (įeiti iš kiemo pusės).

Leave a Reply