Etnoterapijos vakaras su advento dainomis

Klaipėdos etnokultūros centras (Daržų g. 10) 2019 m. lapkričio 29-ąją, penktadienio vakarą, 18.00 val., kviečia į praktinį-patyriminį susitikimą su etnoterapijos užsiėmimų sumanytoja, psichologe, grupės „RANA” atlikėja Austėja Agniete Čepuliene (Vilnius).

Etnoterapija

„Etnoterapija ‒ tai kultūros išmintimi paremtas sveikimas, terapija, veikianti per gilesnį savo psichikos pažinimą, susitikimą su kolektyvine pasąmone, išorinį kultūros palikimą integruojant į vidinį savo pasaulį. Šiame užsiėmime dainuosime advento laikotarpio liaudies dainas, stebėsime savo išgyvenimus jų metu ir dalinsimės jais grupėje. Tai ir pasidainavimas, ir pokalbis apie dainas ir jų reikšmes, apie sukilusias mintis, jausmus, vaizdinius ar pojūčius. Advento laikotarpio liaudies dainų tematikos dažniausiai susijusios su mergelių ir bernelių santykiais, tekstai neretai ilgi ir išbaigti, o jų melodijos ‒ ypač ramios. Galbūt iš tų dainų pavyks kažko išmokti, galbūt kažką pajausti, galbūt įsivardinti kokį nors klausimą ar atsakymą, aktualų tą dieną”, ‒ kviečia pabūti ir patirti kartu Austėja Agnietė Čepulienė.

Renginys nemokamas.

Tai vienas iš projekto ,,Etnoreidas” ciklo ,,Etnolaboratorijos” renginių. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply