Etnokultūros centras kviečia pasišokti su „Folkus trio”

Etnokultūros centras, išsiilgęs tradicinių šokių vakarų ir gyvos muzikos, nuo 2012 m. ketvirtadienio vakarais skambėjusios jaukioje senamiesčio erdvėje, 2020 m. rugsėjo 3 d. 19.00 val. kviečia į Tradicinių šokių muzikos vakarą  Meno kieme (Daržų g. 10, Klaipėda) su grupe „Folkus trio” .

Folkus_Trio1

„Folkus trio”. Organizatorių archyvo nuotr.

„Folkus trio” (Kaunas) – tai jaunų, kitokių šokių melodijų išsiilgusi grupė. Muzikantai aktyviai dalyvauja Kauno miesto muziejaus organizuojamose vakaronėse, kuriose pelnė folkmuzikos gerbėjų simpatijas. Jauni muzikantai kartu groja apie metus ir dalijasi skirtinga muzikavimo patirtimi: nuo klasikos, roko iki tradicinės muzikos. Atlikėjai: Laurynas Perkūnas – gitara, Rūta Klungevičiūtė – smuikas, Vidmantas Paleckis – bandonija ir armonika.

Tradicinių šokių muzikos vakarai yra vieni iš projekto „Etnoreidas” renginių.

Projektas ,,Etnoreidas” – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas. Projektą ,,Etnoreidas” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginiai nemokami. Juose gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

Primename, kad renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply