Images tagged "display"

0 komentarai

 1. Agne

  Puikus interviu.

 2. Gintare

  Dar vienas puikus interviu. Matosi, jog labai šaunūs pašnekovai. 🙂

 3. Agne

  Man šita autorė labai patinka. 🙂 įdomios temos ir išskirtiniai pašnekovai.

 4. Tomas

  Super straipsnis.

 5. Julija

  Asociacijoje 18 leidyklų, dalyvavo 10. Ar tai ne ženklas, kad net patiems leidėjams tokia mugė neįdomi? Didiesiems knygų rinkos drambliams toks renginys – ne daugiau nei musės zyzimas apie ausį.

 6. Tomas

  Labai gerai susiskaite. Puikiai parasyta.

 7. Emilija

  cool straipsnis.

 8. Agne

  Grazus straipsnis. Labai grazus ir grafikes darbai vitrinose, super.

 9. Mindaugas B.

  Menas — pats žavingiausias, pats griežčiausias, pats džiugiausias ir geriausias simbolis amžino, nepavaldaus protui žmogaus veržimosi į gėrį, tiesą, tobulybę.

 10. Greta

  Nuostabu, kad prisiminami ir jaunieji grafikai. Jie nusipelno būti žinomi savo krašte. Šaunuolė Toma Šlimaitė, kad rengia grafikos pažindinimo pamokėles! Kuo daugiau tokiu užsidegusiu ir kūrybingų žmonių klaipėdiečiams:)

 11. Emilija

  Jep, reiks nueit pasimokyt grafikos.

 12. Gintare

  Kaži, autorė iš tiesų su varle pasibučiavo? 🙂

 13. Jora

  Saunuoliskai ir visiskai Rariskai viska pateikei, Rasyt. Liux!

 14. Apie isparduotus bilietus i renginius irgi galetumete sitoje vietoje skelbti, nereiktu gaist laiko su tom tiketo…

 15. Agne

  Va sitas man patiko. Kazkas kitokio kulturpolio erdvej.

 16. Labai informatyvus straipsnis, apie kazka naujo ir unikalaus. Taip ir norisi pamatyt…. Super

 17. Neringa

  Pagaliau, bent kažkiek viešumo, tai tikrai dėmesio ir palaikymo nuspelniusi inciatyva. Vilniuje aš įkvėpta Gyvo piešimo jau mėnesis organizuoju kaip Sketching up užsiėmimus: https://www.facebook.com/groups/sketchingupinvilnius/ 😉

 18. Egidijus Kiveris Starkiss

  Visapusiškas palaikymas ir paDėkojimas už nuostabias akimirkas patirtas GP , linkiu visokiariopos Sėkmės ir kūrybingos išraiškos mūsų gyvenime 🙂 AČIŪ JUMS LABAI 🙂
  su pagarba Egidijus 🙂

 19. Jolanta Vitkutė

  visapusiškas palaikymas 🙂 super dalykas …

  🙂

 20. Visai noreciau nuvykti i koki seminara 🙂

 21. yrma

  Kaip smagiai, ir kokie spalviškai susiderinę visi, puiku 🙂

 22. dovile

  Labai nuostabi recenzija! Ja perskaicius butinai uzsimaniau nusipirkti sia poezijos knyga ir ne tik! Gal 2014 reiketu kasdien paskaityti po eilerasti??? Aciu!

 23. Kocham autora i jego prace. Chcę zapoznać się osobiście. Postaram skontaktuj się z nim.

 24. gulbinas

  yyyypač geras tekstas 🙂

 25. Nepadėjo 😀

 26. SveikUoliai

  Tik tiek kad sveikuoliai dazniau islinde sildo kitus 😉

 27. Jožik

  Per mažai meilės buvo

 28. Julius

  Och, idomi rasliava. Ir isvis idomu man kaip imanoma sokt kunigo vaidmeni.

 29. ruts

  buvome premjeroje, labai patiko. o ir pats straipsnis tikrai neblogas.

 30. Kristina

  Fantastinis straipsnis apie neeilinius zmones, destytojus, autoritetus, kurie visuomet isliks paciu sviesiausiu prisiminumu is universiteto studiju. Tos nesumeluotos emocijos, tas pasisventimas, ta pagarba ir meile teatrui, persmelkta znogiskumu ir aukstomis vertybemis…garbe buvo buti Ju studente, laime susitikus po keleriu metu dalintis gyvenimo patirtimi ir buti priimtai su tokia meile ir siluma. ACIU, KAD ESATE :*

 31. Rita

  Galima krauju pasirašyt po Martino Kalito sms ir pridėt “…Ačiū Jums. Daugybe labai!”

 32. laura

  Akvile labai gražus straipsnis. Pavydžiu tau tau to laiko praleisti interviu metu. Bet jaučiasi nostalgija ir meilė teatrui jo žmonėms. Pripažinkim kad tas laikas su dėstytojais-geriausias mūsų gyvenimo laikas. Su teatro diena visa Draklos kolektyva.

 33. Andrius J.

  Gitana, juokingiausia, kad šitą spektaklį balandžio pradžioje pamačiau ir visiškai su Jumis sutinku. Ačiū už tekstą!

 34. Ugnė

  Labai patiko idėja, lauksime daugiau panašių darbų! Tik kad dabar kažkur dingęs iš soundcloud’o :/

 35. nEIMA

  Kažkaip nesupratau. Tai čia GOOD ar BAD?

 36. laura

  Labai geras interviu. O dėstytoja Nelė nepakartojama, visada žavi ir sugebanti atiduoti visa save salia jos esančiam. Dėkoju Dievui kad KU turėjau tokią nerealią, neužmirštamą mylimą dėstytoją. Didžiausia laimė savo gyvenime sutikti tokį žmogų. Ačiū Jums.

 37. Kaip visada, žaviuosi tavo idėjomis, energija ir meile, kurią esi pasirengusi dalinti vaikams. Nei kiek neabejoju projekto sėkme, nes jis paliečia pačias gražiausias savybes – dalintis gerumu, įžiebti viltį likimo nuskriaustiems vaikams, kad juos supantis pasaulis yra gražus ir draugiškas. Sėkmės, Nomedėle;)

 38. Žiūrėjome Klaipėdoje ” Žuvėdrą” – reikėtų sakyti, kad truputį žiūrėjome ir truputį klausėmės, nes beveik nieko nematėme, kai aktoriai atsisėsdavo, negirdėjome, kai aktoriai šnibždėdavo. Sėdėjome 7 eilėje, už mūsų dar buvo kelios eilės, ir visi per pertrauką skundėsi, kad blogai mato ir girdi. Mokėjome už bilietus 83 litus. Manau, kad reikėtų gerbti visus žiūrovus, ne tik tuos, kurie sėdi pirmosiose eilėse ir yra privilegijuoti arba turi daugiau pinigų. Juokavome, kad buvome radijo teatre, tik negalėjome pasigarsinti imtuvo. Nepaisant visų nesklandumų, spektaklis patiko. O juk galėjo labai labai patikti.

 39. gintare

  Aciu. Labai graziai ir zmogiskai pristatyta Tado Kazakeviciaus kuryba.

 40. Egle Folkyte

  Tadai, daviau paskaityti šį straipsnį tėveliams ir pati perskaičiau. Labai Tavimi didžiuojamės ir linkime kūrybinių sparnų, kurie pakylės dar aukščiau. Sėkmės 🙂

 41. lukas

  Gelsvi drugeliai :)… kaip tikrai meniška. Palėpė…lietus…lapačio.

 42. Arūnas

  Užtektų vien Poznanės “Teatr Ósmego Dnia”….Mačiau Gdanske, tarptautiniame teatrų festivalyje FETA 2012…Mane sukrėtė – nieko panašaus nebuvau matęs…Laukiu nesulaukiu pamatyti dar kartą. Nesvajojau, kad išvysiu Klaipėdoje.
  P.S. Nelabai suprantu, kodėl “ARKA” tapo ‘laivu”, nors taip, laivas ten bus…Gdanske žiūrovų buvo gal 5 TŪKSTANČIAI. Kaip bus Klaipėdoje?…

 43. dalius

  Sveikinu nuosirdziai…fotografijos tiesiog pakerejo. Linkejimai ir Tau ir Tavo Ievai…be kurios , matyt, nebutu buve taip kvapa uzimanciai…

 44. k.

  Komiksas smagus, bet tekstas tiesiog siaubingas! Kam įdomu skaityti kažkokius stereotipiškus (wtf menama dalyvių subkultūra?) peziojimus apie save ir tiesiog random dalykus.

 45. h.

  Komentatoriaus vardas smagus, bet komentaras tiesiog siaubingas! Kam įdomu skaityti kažkokius stereotipiškus (wtf visažinio susireikšminusio žinančio “kaip viskas turi būti”) peziojimus apie savo mėgiamus ir nemėgiamus dalykus.

 46. J_g0re

  It worked!! It fckin worked!! I need more room in my freezer!

 47. kokosas

  labai puikus komiksas )

 48. studente

  Teisingas straipsnis,teisingas žmogus!Mano Mokytoja,kuriai išliksiu dėkinga visą gyvenimą.Už principingumą,nemeluotą,tikrą meilę.Tokių harmoningų – ir išorėje, ir viduje gražių ir TIKRŲ, – nedaug sutikau.

 49. Mindaugas

  Labai šviesi Asmenybė. Kaip ir visa Anužių šeimyna. Dvasios grynuoliai, gyvenantys dėl kitų, ne dėl savęs.

 50. Indre

  Sveiki, Kristina. Dėkoju už tokią išsamią recenziją – buvo labai įdomu ją skaityti.
  Norėjau Jus patikinti, kad toks “suskaldytas” tekstas tikrai būdingas, manau, ne tik Bananai Yoshimoto, bet ir kitiems šiuolaikiniams japonų rašytojams – net ir tam pačiam Murakamiui.

 51. auklėtinė

  Jeigu ne Ji, neturėčiau nei profesijos, nei tokio pozityvaus požiūrio į gyvenimą ir savo vaikų nežinočiau kaip auklėti, kad padoriais žmonėmis išaugtų.Tikrai, tokių Mokytojų retai pasitaiko.Esu dėkinga likimui,kad sutikau Jus.

 52. Manau, kad mugė tiek leidykloms,tiek ir mugės lankytojams buvo įdomi. Skaitytojai turi žinoti ne tik “Didžiuosius rinkos dramblius”, bet ir smulkesnes leidyklas. Jos skaitytojui teikia daug naudingų knygų ir jos įvairesnės. Skaitytojas turi teisę rinktis.

 53. Tikkritika

  Gerb. menininke, hmm…absoliuciai neitikino sis projektas. Nieko naujo ir originalaus. Bet manes labiausiai neitikino autore. Ypac perziurejus FB “profile pics” ir darbu albumus. Butent pati ir propaguojate ta tobula nufotosopinta grozi savo darbais. O ir savo veida megstate parodyti tik ta tobulai nuselfinta…. Nesakau, kad reiketu kaip meninkei neskusti koju ir neplauti galvos, bet man toks vaizdas, kad sitas projektas labai pavirsutiniskai ir greitai sukurptas, kad tik i spauda nes gi grizus is Londono reikia kazkaip lita kalt….

 54. Raminta

  to Tikkritika:
  Padarykite, sukurkite jūs nors ką nors, tada galėsit čia savo “kritika” švaistytis. Dabar ji yra niekinė.

 55. cheerleader

  Daryti vardan paties darymo?:) Geriau nereikia. Pritariu Tikkritikai.

 56. Žaviuosi šituo žmogumi ir kaip dėstytoju, ir kaip kūrėju. Rašydama pas jį magistro darbą turėjau išmokti savarankiško ir savidisciplinos, nes nebuvo jokio muštro ar spaudimo kažką atsiskaityti. Dar sykį Ačiū Dėstytojau už kantrybę ir pagalbą:)

 57. TIKRA MADA ne KULTŪROS FABRIKE

  facebook.com/meno.kureju.sajunga/posts/10153341389149688

 58. nemalonus žmogus

  Reikėjo tą laiką, skirtą už “rankų besilaikantiems senukams” Atlanto vandenyno salose, praleisti, pavyzdžiui, Vilkpėdės slaugos ligoninėj, su senukais-vėžininkais, kurių dienos suskaičiuotos. Ir jiems savo pozityvia energija nušviesti paskutines dienas. 😉 Tiesa, tai niekaip nesuderėtų su… niekuo. 🙂

 59. n

  Vieną kartą užsitarnavus nemeilę, ją bus labai sunku nuo savęs nuimti. Ji bėgs lyg šleifas ir po daugelio metų. Kol nebeliks jau ką blokuoti. Žodžio ir poelgio vienkartinio didelė galia.

 60. Greta S. - nemaloniam žmogui

  Jūsų komentaras, manau, yra būtent tai, kas su niekuo nedera.

  Yra tūkstančiai vietų, kuriuose trūksta pozityvios energijos. Taip, turbūt ir Vilpėdės slaugos ligoninėj (ir kitose ligoninėse bei slaugos namuose). Vaikų namuose. Kaimų mokyklose. Gyvūnų prieglaudose. Viešosiose organizacijose, padedančiose smurto aukoms. Ir t.t. Ir t.t. Iš teksto aišku, kad Ilzė kaimų mokyklose jau dirba. Ir socialiniams poreikiams tikrai nėra akla ir nejautri.

  Ar jūs čia norite pasakyti, kad jūs esate tas Visur Suspėjantis ir Visą Save Atiduodantis Kitiems žmogus, kuris visur aplaksto ir visur, kur pozityvios energijos reikia, ją ir atiduoda?

  Kaltinimas, kad kažkas keliavo po pasaulį ir dalinasi įspūdžiais apie sutiktus žmones, yra švelniai tariant keistas.

 61. To angry birds

  Kas svarbu -juk aisku. Kad zodziai sutaptu su gyvenimu. Jei taip yra, duok Dieve palaimos irvisokiu gerybiu. Tik daugelis gyvena kitaip, nei kalba.

 62. Vilija Malakauskiene

  Nuotraukos labai įspūdingos, spektaklis turėtų būti ilgam įstringantis atmintyje.

 63. raveren

  tu radai (vaziuodamas keliu) musu SUPER SECRET NASA BAZE!! Tai leisk dabar pravert sita plonyte konferenciju kambario siena i raketu paleidimo zona ir isaiskint VISKA ka reikia zinot ziurovui.

  OMG OMG OMG AR ESI PAGALVOJAS KOKIE MES MAZI VISATOJ??!1

  Ne, man dvylika.

  Nu tikrai, nesu stipriau nekentes filmo.

 64. a.v.

  “Atviros konfrontacijos su manančiais kitaip aš nesu turėjusi…”
  Su Jūsų vedama kultūros “politika” nesutinka didelė dalis miesto teatralų, choreografų, grupė muzikos kolektyvų vadovų. Paprasčiausiai, jūs į nieką nekreipiate dėmesio. Miesto kultūra, jau koks 15 metų eina vienu keliu, Jūsų kurpiama kultūros politika, deja, visiškai kitu.

 65. Laurynas

  Who is… iller?

 66. Gerbeja

  Nepaprasta asmenybe man taip jos truksta Klaipedos teatre. gerbeja

 67. Gintare

  Aciu. Labai prasmingas pokalbis.

 68. Laurynas

  Mėgstu tokius riebiai sviestuotus komiksus !

 69. Edita

  Malonu, kad Vytauto Didžiojo universiteto profesorė Barniškienė ir str. autorė atkreipė dėmesį į Mažosios Lietuvos ir Rytprūsių kultūrą bei ją kūrusius ir dabar kuriančius. Tų kraštų istorija pasibaigė. Ji išlieka tik meno kūriniuose.

 70. Marija

  Ačiū Juozaičiui.

 71. klp

  Klaikus spektaklis, nuobodus ir nevykęs… Visiška nesąmonė buvo pagrindinį sūnaus vaidmenį skirti Rimantui Pelakauskui- kažkoks nesusipratimas, kai sūnus atrodo vyresnis už savo tėvą. Gal jis ir geras žmogus ir aktorius, bet visiška nepagarba žiūrovui, kai bedantis aktorius neraiškiai, nesuprantamai švepluoja, mikčioja ir kalbėdamas spjaudosi- manau, kad norint vaidinti, reikėtų pašalinti šiuos defektus. Atkentėjau tik 1,5 valandos šio ištempto niekalo- jei būčiau sėdėjęs ne pirmoje eilėje, būčiau išėjęs net nesulaukęs pirmos dalies pabaigos. Esu nusivylęs, kad švaistomos lėšos ir laikas tokiems pastatymams.

 72. Epic x 1000!11!!Ą
  dar dar dar (:

 73. Sveikinu, labai gražus duetas.Tikiu, kad kuriate gražią muziką.nedaug tejo klausyti Jūsų atliekamų kūrinių.Vieną iš Jūsų teko klausytis Druskininkuose “gyvai”, kitą- šį vakarą per TV (super). Kartu-neteko.Būtų malonu.Iki.Sigutė T. (sopranas), Vilnius, 2015.05.23-24.LT
  SĖKMĖS

 74. Rima

  Stebiu Tavo veiklą – džiaugiuosi ir didžiuojuosi Tavimi. Vertybes surikiavai puikiai!
  Sėkmės kūryboje ir šeimoje.

 75. gou

  gerų žmonių profesijos atstovai BK ir GB. O dar sako, kad tokių nebūna :)))

 76. Laurynas

  Myliukaššš

 77. Dalia

  Puiku, bet dar daug jaunatviško maišto ir maksimalizmo. Su metais žmonės aprimsta ir supranta, jog žaisti ŽAIDIMĄ yra neišvengiama (skaitykite Goethe)

 78. Dovilele

  Saunuole,saunuole ir dar karteli saunuole! Myliu,gerbiu ir labai didziuojuosi siuo Mielu zmogeliu!

 79. Kipras

  Pritarimas.

 80. Laurynas

  nuuu neeeežiiiiinauuuuu

 81. Labas,

  Noriu užduoti klausimą Aurelijui.
  Dirbau kartu su juo viename kolektyve, dažnai mačiau ir matau dalyvaujantį įvairiuoses renginiuose. Ką matau? Matau jauną, kūrybingą, atsakingą ir svarbiausia DRĄSŲ žmogų, kuris, ko gero, visiškai nesikompleksuoja, drąsiai rodo savo asmenybę scenoje ir mane tai labai žavi. Asmeniškai dažnai jaučiu, kad galėčiau savo tam tikrus sugebėjimus parodyti kitiems ir tokiu būdu sudominti žmones ir jiems padėti, tačiau kažkaip pritrūksta tos pačios drąsos, drąsos veikti pakankamai atvirai, be jokių baimių ir tai mane pristabdo..Tai klausimas toks: Ar buvo kada nors pas Aurelijų scenos kompleksų ar scenos baimių, ir, jei taip, kaip jis dirbo, kad visas tas kliūtis paverstų drąsa?

  Pagarbiai, Edvardas

 82. Livija

  Ačiū. Ačiū interviu autorei Giedrei už skanius (į kabutes šio žodžio a vat tyčia neimu – kas rašo beigi skaito, o taip pat klausydamiesi girdi ir žiūrėdami mato, puikiai supranta, apie ką čia aš…) klausimus ir vėl gi skaniai perteiktus atsakymus. Po padėkom pasirašo Roko mama Livija 🙂

 83. Daugiau mūsų facebook paskyroje:
  https://www.facebook.com/kunasmag

 84. Bručas

  Minde Mldc

 85. ni

  sakoma ,jei žmogui duota kurti ir netingėti, jis sukuria darbus gerus ne
  vienoje srityje.
  Sėkmės

 86. Laurynas

  Blin koks chronius 😀

 87. j

  Super 🙂 ypač patiko apie stačiakampį

 88. *Anonim*

  Samurajus valdo 😀

 89. pijus

  buvo puiku. norėtusi tik, kad tai nebūtu vienetinis komiksų pasirodymas klaipėdoje. taigi, DAR, DAUGIAU ir DAŽNIAU! ačiū organizatoriams už gerą vakarą ir gerus žmones

 90. Alius

  Labai norėčiau sužinoti koks ten žaidimas nuotraukoje?

 91. Zigmas

  Regis skanuojate prasta kokybe!

 92. gintaras

  kur nusirkti ta knyga? toks ispudis,kad isleido knyga sau pasiskaityti kazkas ,prabangiai

 93. Agnė

  Susisiekite su Lietuvos jūrų muziejumi, man ir į Vilnių atsiuntė. Knygynuose neprekiavo, gal dėl to ir antkainio nebuvo – graži, bet labai įkandama knyga.

 94. Sveiki,susikaupe pluostas, gal 150 eilerasciu. Noreciau juos isleisti, bet neturiu jokios patirties ir jokio supratimo nuo ko pradeti. Kokios salygos mazoje leidykloje isleisti poezijos knyga, jei neturi tam pinigu? Jei yra tokia galimybe atsiskaityti is honoraro, kaip tai turi buti paruosta leidyklai?
  Dekoju
  Romualda

 95. Bienalėje dalyvavo ne seniau kaip prieš 15 metų baigę aukštąsias mokyklas buvę studentai, kai kurie iš jų gerai žinomi profesionalai…

 96. Labai gilaus suvokimo tekstas. Analizuoti galima net ir vesti išvestines bei klodai minčių iškyla iš pasąmonės sapnuojant.

 97. Rūta

  šaunuolė 🙂

 98. G

  “jei esi krikščionis, Velykos tavo gyvenime turi dar gilesnę asmeninio tikėjimo prasmę. ” – ties ta vieta ir nustojau skaityti…

 99. Great job!

 100. Simonas

  kokia kaina?

 101. Kotryna

  9.99 Euro iš anksto rezervuojant, parašyta paspaudus nuorodą 🙂

 102. Vilija

  Šitą knygą tikrai skaityti verta. Perskaičius kitaip pamatai S. Dali kūrybą.

 103. Super nuotraukos. Tokie biurai tikra darbuotojų svajonė. Tenka pastebėti, kad minkštoji poilsio zona labai mėgstama biuruose. Minkšti baldai tokiose vietose suteikia jaukumą, namų atmosferą.

 104. Knygos pavadinimas „Optimizmo paieškos pesimizmo amžiuje“ pažadina ir neleidžia likti abejingu – skatina susimąstyti ir įkvepia norą suairasti šią knygą ir perskaityti ne akimis bet širdimi

 105. Esu ne kartą girdėjusi Rasos Serra atliekamas dainas. Esu jos gerbėja. Galiu drąsiai išsakyti savo nuomonę. Nelyginkite šių abiejų atlikėjų. Tai kaip žemė ir dangus. Tai yra nepalyginama. Sakau kaip žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą.

 106. Rokas

  Nice.

 107. fainas komiksas.

 108. Ada

  Labai įdomus interviu, puiki rašytoja! Gerb. Jurga, kodėl tekste net keletą kartų žodis „mąžta“ parašytas su klaida? 🙂

 109. kulturpolis

  Labai ačiū už pastabą! Pražiopsota… Pasitaisėm 🙂

 110. Birutė

  Labai šaunus muziklas.

 111. Raitvile

  Puikus interviu, daug suzinota is vidines puses, kas retai pavyksta <3

 112. Timas

  Perskaitem perskaitem 🙂 visa

 113. Gintarė

  Kaip smagu iš naujo atrasti Klaipėdą ir į daug kartų matytus ir atrodo nieko naujo nebepasakančius pastatus pažvelgti kitu kampu 🙂

 114. Raimundas

  Šaunuolė!

 115. Rinalda

  Aciu Jus prakalbinusiems. Jusu vertybes, vidinis pasaulis… Labai artima… Sekmes Gyvenime ir Kuryboje!

 116. Daivaras

  Iš tikrųjų, ačiū autorei už ekskursiją po “klaipėdietišką bauhauzą”. Iki tol žinojau tik kitų Vokietijos žemių bauhauzo kūrinius ir grupės “Bauhaus” kūrybą 🙂

 117. A.Mikalauskas

  liuks vyrai sugrojo .Slove geriausiam destytojui V.Nemaniunui.

 118. Jakilaitis

  Labai įdomus savo požiūrių turtingumu, vertas dėmesio straipsnis.

 119. Man atrodo biuro įvaizdis, aplinka turi didelės įtakos darbuotojų darbo našumui. Jeigu biure malonu būti, dirbti, bendrauti ir savijauta savaime daug geresnė. Darbdaviai turėtų apie tai susimąstyti, prieš įrengiant darbo vietą.

 120. Šarūnė

  Oho kaip nustebino ir sužavėjo laidos formatas. Pirmą kartą mačiau, tai galima manyti, kad netyčia pataikiau “ant geriausios serijos”, bet jei ne… bravo! Net šiurpas eina nuo nejaukumo. Atrodo kad radau paparčio žiedą ir, kaip vaikystėje įsivaizduodavau, esu nematoma ir dalyvauju, matau ir klausau dviejų žmonių pokalbį nuo tos tylos aplink net girdžiu kaip sąžinė sako: einam iš čia, o smalsumas: ššššaaa… paklausom dar. Kaip kokios skaistykloje sielos kalbėtų. Ir vedėjas… visada galvoju kad šoumenai (na ir visi viešai matomi) turi kitą tą gyvenimą kurį gyventi jiems gera, o šitą,kai yra matomi gyvena kaip reikia. Rožickas čia man toks visiškai neregėtas, oooi kaip man jis patiko dabar. Jis turi tokį nesceninį gerą jumorą, kuris labai tinka artimoje kompanijoje, bet per visokius šou pasidaro kažkaip gaila jo, nes jis subtiliai nejuokauti negali, bet po to lyg ir supranta kad yra daug tokių kurie gal nesuprato jo jumoro tada jau tų žmonių gaila pasidaro aiii! Geriau jam atlapaširdiškai, nepopuliariai, “viens ant vieno”, ramiai, trumpai bet giliai narstyti po ląstelę žmonių sielas ir mintis. Va toks va mano pirmas nemažas įspūdis.

 121. smalsu

  O ką gero Nidos parapijos klebonas per šį festivalį šnekėjo?

 122. Sigutė

  Sėkmės, Kasparai. 2017.10.15., Sigutė T, Vilnius.

 123. Ilona

  Pritariu Ritos nuomonei, kad biuro įvaizdis daug lemia ir darbo našume. Jeigu darbo aplinka jauki ir į darbą smagu eiti. Ar pasiteisina biuruose rašymo lentos? Esu mačiusi net gi įvairių spalvų.

 124. Rimante

  Labai patiko renginys, KURIS atspindėjo visą Lietuvos baleto istoriją, pagarba parodyta BALETO TEATRO SOLISTAMS, BALETMEISTERIAMS.

 125. Zita

  labai profesionaliai pateikta informacija. Ačiū.

 126. Buvo įdomu!

 127. Menininke

  Šaunuolė Laura! Taip ir toliau!

 128. Jurgita Mockuvienė

  Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo sūnumi. Jau pat vaikystės jis buvo kažkuom kitoks vaikas savo vidumi ir išsiskyrė iš savo bendraamžių.
  Pauglystėje pastebėjau polinkį į menus,konkrečiai – piešimas.(kaip ir minėjo Justas -mėgo piešti visur ne tik ant popieriaus).Jo sąsiuvinių paraštės buvo visos išmargintos įvairiom figūrom ir meniniais vaizdiniais.
  Labai bijojau, kad jo piešiamas – graffiti menas nebūtų perkeltas ant miesto pastatų sienų.(Netūrėčiau tiek pinigų baudom apmokėti !)
  Bet ačiū dievui jo pirmieji graffiti bandymai taip ir liko popierisus lape.
  Po to sekė Klaipėdos Brako dailės mokykla, privačios dailės studijos pas talentingą mokytoją ir žinomą dailininkę. Po šiai dienai labai dėkingi šiai pedagogei -mokyt.ekspertei Rimai Baukaitei.
  Tai ji paklojo dailės pasaulio pagrindus ir neišieškotus meno klodus.
  Žemai lenkiam galvą šiai pedagogei,kuri mano sūnumi patikėjo ir manau padėjo pagrindus į sudėtigą ir įdomų meno pasaulį.
  Tikiuosi, kad pasaulis dar ìšgirs Justo Mockaus vardą ir žavėsis jo sukurtais kūriniai !

  Didelės sėkmės, kantraus darbo ir kūrybinės fantazijos Tau tavo darbuose !!!

  J.Mockaus mama meno ir muzikos pedagogė Jurgita

 129. Džiugu, kad gabūs menininkai nori ir geba kalbėti apie motinystę. Pati kai tapau mama pradėjau geriau suprasti ir kitas mamas bei jausti itin didelę pagarbą savo mamai. Kol nepatiri savo kailiu šio stebuklo tol tikrai negali suprasti kas tai yra ir kaip reikia vertinti visas mamas.

 130. Vilma

  Sveikinu Laurute!

 131. Vaiva

  Tikrai, labai inovatyvūs biuro baldai, sukurta labai jauki, funkcionali ir moderni aplinka

 132. Jolita

  Visi režisierės spektakliai labai šilti, jaukūs.

 133. puikus analitinis straipsnis.

  Ačiū, straipsnio autorei. Ačiū foto reportažo autorei.

 134. Kodėl?

  Kažko vaikystėj mama nemylėjo, iš kur tiek paniekos, pagiežos?

 135. Anne kari hassan

  Dette er de fineste dukkene jeg har sett!

 136. Asta

  Na,tekstas puikus,o nuotrauka tik viena?? Bent keleto paveikslu su pačios dailininkės nuotrauka būtų gerai. O įkelti keli akstesni darbai būtų idealu! Jūsu straipsnis savo pavidalu ir struktura niekuom nesiskiria nuo ekonomikos skilties.

 137. kulturpolis

  Gerb. Asta, ačiū, kad skaitote Kulturpolis.lt! Tekstas apie Medos Norbutaitės parodą šiuo atveju – ne recenzija ar straipsnis apie autorę, tai dailininkės ir Naujosios Klaipėdos galerijos kvietimas aplankyti parodą Klaipėdoje. Mes prisidedame prie šio kvietimo ir nuoširdžiai rekomenduojame pamatyti paveikslus “gyvai” – ne nuotraukose 🙂
  Dėl nuotraukų publikavimo prie pranešimo spaudai LATGA yra nustačiusi gana griežtas taisykles – viena kūrinio nuotrauka prie vieno pranešimo apie parodą. Jei neturime menininko leidimo publikuoti daugiau nuotraukų, stengiamės laikytis taisyklių.
  Gerų įspūdžių Medos Norbutaitės parodoje! Pagarbiai – Kulturpolis.lt

 138. Kaip visad gilu ir begalo įdomu skaityti Ramūno straipsnius.

 139. Vidas Žudys

  Karolis jau seniai įrodė kad yra vienas geriausių Lietuvos skrabalininkų

 140. Viskas gerai

  Žinau, kaip ir anksčiau, būčiau labai nuliūdęs po tokių straipsnių, kaip šis, skaitymo. Išgėręs pora stiklinių sojų pieno ir užsiskanavęs šaukšteliu medaus, būčiau išėjęs pasivaikščioti, gal kur nors nusimato kokia šokių studija… Bet dabar nieko, aš jau stipresnis. Net ir graudžiausios ironijos nebeprivers vilko šokti pagal chimeriškas melodijas.

 141. Aurelija

  Ačiū kad dalijatės, sėdėkite medžiuose kuo dažniau, nes tai smagi patirtis!

 142. Saunu girdeti apie lietuvaite grojancia kontrabosu ir jauciancia musika sirdyje. Sekmes ir daug sielai dziugiu koncertu ir tobulejimo linkiu

 143. Gerda Šeirė

  Labai šaunus gidas. Tik labai apmaudu, kad liko neįtraukta Juodkrantės kadetų mokykla, dėl kurios renovacijos nuo pamatų šiuo metu vyksta diskusija. O gal tai būtų pakankamai kompetetingas argumentas Saugomų teritorijų tarnybai ir Kuršių nerijos nacionaliniam parkui permąstyti projektinius pasiūlymus. https://www.atviraklaipeda.lt/2019/10/29/atviras-laiskas-neringos-vadovams-ir-svietimo-bendruomenei/

 144. Audronė

  Nežemišksa balsas iš gražaus kūno, siekiantis pačius giliausius sielos jausmus. Ačiū

 145. Vytautas, klaipėdiškis Vilniaus miestelyje

  Dėkui ir dėkui. Puiku. Dar ir dar žvelgiame. Dailininkas su meile ir pagarba pasakoja ir džiaugiasi. Dar kartą dėkui.

 146. Vaclovas

  Pagarba, šitam Žmogui ir Ačiū!!!, tariu

 147. Užsiregistravau virtualiam knygos pristatymui, tik nelabai įsivaizduoju kaip tai vyks, nes zoom’o nenaudoju

 148. Vytautas

  “Tad šiandien gyvenantieji Klaipėdoje, manau, turi ne ką mažesnį pagrindą sakyti „tai mūsų miestas“, nei čia gyvenusieji prieš 200 metų.
  Ypač, jei gimė šiame mieste. ”
  Tai citata iš istoriko atsakymų. Norima “pasiteisinti”, kad čia visą laiką vyko gyventojų kaita. Bet po 1945-01-28 ji – katastrofiška, nes miesto gyventojai pasikeitė beveik 100 %. Ir autorius čia naujakurys – tik antros kartos klaipėdietis, o klaipėdiškių niekada ir nebus, nes nėra iš ko perimti vietinio žmogaus istorijos suvokimo.
  “(…) paskutinė Klaipėdos istorija buvo parašyta labai seniai, prieš 120 metų. Ją rašė ne istorikas. J. Zembrickis buvo vaistininkas, kraštotyrininkas, laisvą nuo darbo laiką skyręs istorijai pažinti. Jis rašė taip, kaip suprato, kad tai reikia daryti. Žinoma, buvo įsiliejęs į Rytų Prūsijos kraštotyrininkų tinklus, nebuvo visai pašalietis, bet, jei principingai klausime, ar Klaipėda turi akademinę istoriją – atsakymas yra ne, neturi.” Manau, kad jaunam istorikui taip sakyti nedera. Vaistininkas ir kraštotyrininkas lieka vieninteliu liudininku, nes jo perskaitytų dokumentų nebėra…
  Nesinaudota Viliaus Kalvaičio, Jono Užpurvio užrašymais ir tyrimais, studijomis…
  Doc, dr. Martynas Purvinas šią istoriją priskyrė sovietinio mentaliteto, maskvietiškai sukirptai istorijai – kada turėsime autoriaus minimą lietuvių ar vokiečių istoriją, kuri turėjo atsirasti po 1990 m. kovo 11 dienos?

 149. Viktoras

  Pagarba Martynui Purvinui už tai, ką jis nuveikė tirdamas kaimų architektūrą, bet gal nevertinkime rimtai M. Purvino kaltinimų, kuriuose nėra jokių argumentų. M. Purvinas pademonstravo nuotaiką, vėl parodė, kad jam ant kiekvieno kampo sapnuojasi Maskva ir KGB. Atmetimo reakciją kelia M. Purvinui viskas, ką daro Klaipėdos universiteto istorikai – matyt, čia asmeninės nuoskaudos. Nėra kito paaiškinimo, kodėl jau 15 metų M. Purvinas demonstruoja pastangas atitinkamoje šviesoje parodyti KU istorikų darbus. Joks iš tiesų išsilavinęs ir psichiškai sveikas žmogus taip, kaip M. Purvinas, nesielgia.
  O Jūs, gerbiamas Vytautai, esu tikras, galite ir kažką daugiau nuveikti, ne vien komentarus rašinėti. Tai imkite ir parašykite tokią Klaipėdos istoriją, kokia jums atrodo „teisinga“. Kai tokią publikuosite, maloniai perskaitysime ir, pasinaudodami profesionalų pagalba, galėsime įvertinti, kas ką naudojo ir ko nenaudojo, kas ką nori pateisinti ir ko nenori.

 150. Darius

  Puikūs darbai. Labai patiko

 151. Zita Inčirauskienė

  Sveikinu savo Mokytoją!

 152. …prasmingas ir informacinis renginys…Rekomenduoju

  Vidas Girskis

 153. Klaipėdietė

  Absoliučiai profesionaliai parašytas tekstas. Mačiau šį spektaklį, išėjau sukrėsta ir pasikeitusi. Gyvename šiame krašte, regis viską kaip ir žinome, o iš tiesų – nieko. Ar kada susimąstome, kokie žmonės čia gyveno, kokie tų žmonių likimai? Buvo ir nebėra, o mes gyvename toliau. Šis spektaklis verčia permąstyti tų žmonių, šišioniškių gyvenimus ir pagalvoti apie savo asmeninę kaltę prieš juos.

 154. Lina

  Fantastiškai sukurtas kiekvienas judesys, kiekviena detalė, muzika, projekcijos, rūkas, kiekvienas žodis. Viskas sujungta ir supinta nuostabiai, istorija plaukė kaip “užkerėjimas” ir…. ir buvo mažai 🙂 Laikas tiesiog ištirpo. Norėjosi dar 🙂

 155. Edita

  Subtilus meno kūrinys, išjaustas, apgalvotas. Žodis labai taupus, bet juo pasakoma daug. Vietos gyventojai, grįžę iš Vokietijos ar Sibiro ir savo namų neberadę, turėjo viską priimti ir susitaikyti, o tuos skaudžius žodžius: ,,Jūs žemaičiai, jūs komunistai atėmėte mūsų žemę”, galėjo išrėkti tik žmogus, kuriam sumaišė protą netinkamas gydymas- galvos smegenų švitinimas nederamais spinduliais. Kvailas pasako tiesą, kai visi protingieji tyli. Meno pastangos atskleisti tiesą- visados yra sveikintinos. Kažkodėl istorikai daug ką nutyli…

 156. Vytautas

  Tikrai puikus menininkas, marinistas – aukščiausia klasė