Žaismingos muzikos orkestro programoje – skirtingų epochų kompozitorių kūriniai

26-oji „Žaismingos muzikos orkestro“ programa pristato jaunuosius Klaipėdos muzikos talentus, kurie stebina savo kūrybiškumu ir darbštumu. Šįkart moksleiviai ir jų  pedagogai paruošė itin spalvingą ir kontrastingą programą. Joje skambės nuo J. S. Bacho muzikos ar sambos ritmu pulsuojančio saksofono solo iki akordeono pasažų. Koncertas šeimai „Žaismingos muzikos orkestras XXVI“ vyks 2022 m. vasario 24 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje.

Klaipėdos kamerinis orkestras. Vytauto Petriko nuotr.
Klaipėdos kamerinis orkestras. Vytauto Petriko nuotr.

Populiariausias Klaipėdos koncertų salės rengiamas koncertų ciklas šeimai „Žaismingos muzikos orkestras“ pirmąkart buvo surengtas prieš 13 metų. Juo tikimasi įtraukti vaikus, jų tėvelius ir mokytojus į magišką ir jaudinantį muzikos garsų pasaulį, kur pavieniams instrumentams akompanuoja orkestras. Taip pat siekiama mokyklų koncertų salėse ir auditorijose koncertuojantį jaunimą pakviesti į Klaipėdos koncertų salės sceną. Prie šių idėjų įgyvendinimo prisideda Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus. Iš viso sukurtos ir atliktos jau 25 programos, kurias pamėgo tiek vaikai, tiek suaugusieji, o dalis jų iki šiol kartojamos ne tik uostamiestyje, bet ir kituose šalies miestuose.

Koncerte gros solistai iš Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos, E. Balsio menų gimnazijos, J. Kačinsko ir J. Karoso muzikos mokyklų moksleiviai. Klausytojai išgirs fortepijoną, violončelę, saksofoną, akordeoną, taip pat skirtingus pučiamuosius instrumentus – tromboną, fleitą ir klarnetą.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply