Uostamiestyje Kauno bigbendas pristatys muzikinę pasaką visai šeimai

„Džiazolendas“ – tai ypatingas muzikinis nuotykis, į kurį kartu leistis kvies projekto autorius Jievaras Jasinskis, aktorius Andrius Žiurauskas ir Kauno bigbendas. Linksmame koncerte visai šeimai Klaipėdos koncertų salėje (KKS) klausytojai laukiami 2022 m. lapkričio 9 d. 18.30 val.

„Džiazolendas“. Dainiaus Čėplos nuotr.
„Džiazolendas“. Dainiaus Čėplos nuotr.

„Džiazolendas“  – tai originalus džiazo muzikos kūrinys. Atlikėjai kvies sėsti į smagų džiazo muzikos traukinį, pakeliauti ir patirti daug nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje ir kitose neįprastose vietose. „Džiazolende“ visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai.

J. Jasinskis – Kauno bigbendo vyriausiasis dirigentas ir meno vadovas, talentingas trombonininkas, aranžuotojas bei kompozitorius. „Džiazolendui“ jis muziką kūrė pagal įtraukiančias vizualizacijas.

J. Jasinskis aranžavo ir orkestravo daugiau kaip 1500 dainų įvairiems orkestrams ir grupėms. Tarp jų – koncertinės programos su žymiais atlikėjais (Andrius Mamontovas, Ten Walls, Linas Adomaitis, Ieva Narkutė, „Lilas ir Innomine“, „G&G Sindikatas“), kūriniai įvairiems LRT muzikiniams projektams ir kt. Kaip kompozitorius J. Jasinskis yra gavęs ne vieną apdovanojimą bei specialų prizą už geriausią lietuvišką kūrinį.

Projektą atliekančiame Kauno bigbende J. Jasinskis pradėjo muzikuoti 2011 metais, po septynerių metų tapo kolektyvo vyriausiuoju dirigentu. Neseniai trisdešimtmetį atšventęs Kauno bigbendas yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ meno kolektyvas. Tai vienas pagrindinių Lietuvos profesionalaus džiazo kolektyvų. Kauno bigbendas bendradarbiauja su Lietuvos džiazo atlikėjais, dalyvauja šalies džiazo festivaliuose, gastrolinėse kelionėse po įvairias Europos šalis.

Šeimos kviečiamos pasiklausyti džiazo programos lapkričio 9 d. 18.30 val.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply