„Salve Musica” – šiuolaikinio šokio ir muzikos spektaklis „Karalius Gruodis”

Šventinės klasikos festivalis „Salve Musica” gruodžio 15 d. skiria šeimoms – tądien Klaipėdos koncertų salėje net du kartus – 12 ir 18.30 val. bus rodomas choreografės Agnijos Šeiko režisuotas šiuolaikinio šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai „Karalius Gruodis”.

karalius_gruodis_Vytauto_Petriko_foto

Vytauto Petriko nuotr.

„Vaikystė kartais būna gyvenimo pabaigoje. Jei netikite, paklauskite paties mažojo karaliaus Gruodžio. Beje, jo galima klausinėti apie viską. Galima gulėti su juo balkone, žvelgti į žvaigždes ir kalbėtis apie nemirtingumą. Galima duoti debesims vardus. Galima žiūrinėti dėžutes, kuriose karalius laiko savo sapnus. Arba išeiti į miestą ir pamatyti tai, ko iki šiol niekada nematei…” – rašoma Axelio Hacke’s ir Michaelio Sowa’s knygoje „Mažasis karalius Gruodis”. Ši knyga įkvėpė šokio ir muzikos spektaklio visai šeimai „Karalius Gruodis” atsiradimą. Spektaklyje kalbama apie fantazijos ir vaizduotės svarbą. Tai ypač aktualu tampa šiandien, kai auga kitokia, naujųjų technologijų paveikta karta.

Choreografės Agnijos Šeiko režisuotame spektaklyje pagrindinius vaidmenis atliks šokėjas Marius Pinigis ir aktorius Petras Lisauskas. Rimo Sakalausko vaizdo projekcijos KKS scenoje kurs nerealios fantazijos miestą, kurio gyventojus įkūnys Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai. Personažų pokalbiai, istorijos, netikėti vaizdai lavins vaikų fantaziją, skatins interpretuoti ir kurti savas istorijas.

Gruodžio 15 d., penktadienis, 12.00 ir 18.30 val.
„Karalius Gruodis”
Šiuolaikinio šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Agnija Šeiko (choreografė, režisierė), Artūras Šimonis (dailininkas, režisierius), Rimas Sakalauskas (vaizdo menininkas), Marius Pinigis (aktorius, šokėjas), Petras Lisauskas (aktorius)
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinys Jokūbas Sarulis
Spektaklyje skamba Peterio Michaelio Hamelio ir Michaelio Nymano kūrinių fragmentai.

Bilietai: 6 Eur. Taikomos nuolaidos

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply