„Ritmo žaidimai“: kokia muzika skamba per gimtadienį, Mamos dieną ar Kalėdas?

Į sceną sugrįžta edukacinės muzikinės-teatrinės programos vaikams ir šeimai „Ritmo žaidimai“ jubiliejinė, penktoji dalis. Šiame koncerte vaikai ir jų tėveliai ne tik klausysis koncerto, bet ir patys taps aktyviais dalyviais bei muzikuos kartu. Nuotaikingą programą rengia aktoriai Rugilė Latvėnaitė, Donatas Stakėnas ir perkusininkas Jotvilas Švirinas. Klausytojai kviečiami į Klaipėdos koncertų salę (KKS) 2023 m. vasario 8 dieną. Į 12 valandos koncertą bilietai jau išparduoti, bet juos dar galima įsigyti į 18.30 val. renginį.

Edukacinė programa „Ritmo žaidimai V“. KKS archyvo nuotr.
Edukacinė programa „Ritmo žaidimai V“. KKS archyvo nuotr.

Koncerte aktoriai kartu su klausytojais apžvelgs įvairias šventes, pradedant gimtadieniu ir baigiant viso pasaulio šventėmis, kuriose skamba ryški muzika, eisenas lydi šokiai. Pasak aktoriaus D. Stakėno, „Ritmo žaidimų“ programa yra įvairi – nuo džiaugsmo, šurmulio iki susikaupimo akimirkų bei ištempti ausis priverčiančių kūrinių. „Būtent dėl tokios plačios gamos šis edukacinis koncertas yra patrauklus visiems šeimos nariams, skirtingų amžiaus grupių klausytojams. Smagiai laiką leidžiame tiek su pačiais mažiausiais vaikais, tiek su juos atlydėjusiais seneliais. Visų paslapčių neatskleisiu, bet koncerto pabaigoje laukia išties įspūdingas programos finalas“, – intriguoja D. Stakėnas.

Aktorius priduria, kad labiausiai moka švęsti šventes vaikai – jie tai daro iš visų jėgų. Kai dūksta mažieji, juos atlydėję suaugusieji taip pat įsitraukia į siautulį. „Manau, šią programą klausytojai būtent todėl ir pamėgo, nes mes visi drauge švenčiam pasaulio šventes. Svarbu yra tai: kai vaikas laimingas – laimingi ir tėvai, o kai vaikas šalia mato laimingus tėvus – laimė dvigubinasi“, – koncerto populiarumo paslaptį atskleidžia D. Stakėnas.

„Ritmo žaidimams“ – penkeri. Programos sumanytoja aktorė R. Latvėnaitė pasakoja, kad koncerte kartu su klausytojais kurs svajonių gimtadienio šventę. Pasak aktorės, koncerte skambės programa su išskirtinai tik šiai edukacijai sukurtais kūriniais. Jubiliejiniame koncerte visų atėjusių klausytojų lauks paruoštos gimtadienio staigmenos.

Interaktyvi edukacinė programa „Ritmo žaidimai V“ vaikams ir šeimai vyks vasario 8 d. 12 ir 18.30 val. KKS.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply