RAMĖJA. Postfolkloro muzikos dueto koncertas

2020 m. spalio 29 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia stebėti postfolkloro muzikos dueto „Ramėja” koncerto tiesioginę transliaciją. Koncertas vyks tik nuotoliniu būdu. Jį stebėti galėsite įstaigos Facebook paskyroje @etnocentras.lt.

Ramėja

RAMĖJA. Ernesto Šimkūno nuotr.

Kristijono Lučinsko ir Marijos Magdalenos Žemaitytės duetas lietuvių liaudies dainų melodijas sujungia instrumentinėmis bei vokalinėmis improvizacijomis. Kurdami šiuolaikišką postfolkloro muziką, atlikėjai į pagalbą pasitelkia tradicinius instrumentus (kankles, birbynę ir kt.), akustinių ir elektroninių instrumentų garsynus. Spalio 29-osios vakarą „Ramėja” pristatys kūrinius iš šiuo metu įrašinėjamo pirmojo grupės albumo.

Kristijono Lučinsko kūrybiniai darbai girdimi Lietuvos bei užsienio eteryje, teatruose, festivalių scenose, muzika skamba prestižiniais apdovanojimais įvertintuose spektakliuose. Marija Magdalena Žemaitytė yra žinoma Klaipėdos jaunimo teatro aktorė, grupės „Graži ir galinga” narė, aktyviai dalyvauja socialiniuose bei meniniuose projektuose Afrikoje ir Lietuvoje.

Postfolkloro muzikos dueto „Ramėja” koncertas yra vienas iš projekto „Etnoreidas” renginių. Projektas ,,Etnoreidas” – įvairių etnokultūrinių renginių ciklas, pristatantis autentiško ir modernaus folkloro projektus, įdomius naujus atlikėjus, kūrybiškas idėjas, iniciatyvas ar kitas etnoraiškas.

Renginys nemokamas. Jį stebėti galėsite Facebook paskyroje @etnocentras.lt.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Renginį globoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply