Obuoliai prinoksta rudenį. 12 akustinių koncertų po atviru dangumi

Į Klaipėdą sugrįžta dainuojamoji poezija. Nuo 2023 m. gegužės 28 d. iki rugsėjo 2 d. pačiame miesto centre, Bažnyčių g. žaliajame kiemelyje, šalia „10 Tiltų kiemo“ kavinės, vyks net 12 koncertų, kuriuose gros ne tik klaipėdiečiai, bet ir svečiai iš kitų miestų.

Tarp festivalio svečių – Giedrius Arbačiauskas, šįkart pasirodysiantis su žmona, talentinga violončelininke Agne, dzūkas Rokas Kašėta atvyks su grupe, multiinstrumentalistas Remis Rančys, Emilija Statinaitė kartu su Živile ir Viktorija, Julijos Ritčik trio, Darius Žvirblis ir grupė „Atika”, vaikišką programą pristatys „Knygų vaikai” – Tomas Dirgėla ir Justinas Žilinskas.

Klaipėdiečiai nustebins aktorių  šeimyninių duetų gausa: Gytis ir Evelina Šimelioniai, Justina ir Vytautas Kairiai, grupė „JieDu“ – Vilija ir Ramūnas Šepučiai kartu su Jonu Baltoku. Alvydas Stalaučinskis – vienintelis klaipėdietis bardas be poros ir aktorinės patirties, tačiau jo nostalgiško baritono klausytojai sugrįžta paklausyti vėl ir vėl. Festivalį pirmuoju koncertu gegužės 28 d. atidarys Gintas Litinskas ir Klaipėdos muzikinio teatro aktorius Virgis Pupšys.

Koncertus ves Pilies teatro aktoriai Vilija ir Ramūnas Šepučiai.

PROGRAMA

Gegužės 28 d. 17 val. Virgis Pupšys ir Gintas Litinskas *

Birželio 2 d. 19 val. Alvydas Stalaučinskis **

Birželio 10 d. 17 val. Justina ir Vytautas Kairiai **

Liepos 1 d. 17 val. grupė ATIKA *

Liepos 7 d. 19 val. Remis Rančys *

Liepos 15 d. 17 val. Julijos Ritčik trio *

Liepos 29 d. 17 val. Emilija Statinaitė, Viktorija, Živilė Mackevičiūtė *

Rugpjūčio 5 d. 17 val. Giedrius ir Agnė Arbačiauskai *

Rugpjūčio 11 d. 19 val. Jonas Baltokas ir JieDu **

Rugpjūčio 13 d. 17 val. Rokas Kašėta ir grupė *

Rugpjūčio 25 d. 19 val. Gytis ir Evelina Šimelioniai *

Rugsėjo 2 d. 15 val. Knygų vaikai. Tomas Dirgėla ir Justinas Žilinskas **

* Bilieto kaina 10 Eur

** Bilieto kaina 5 Eur

Festivalis „Obuoliai prinoksta rudenį” rengiamas antrą kartą, koncertai vyksta lauke, kamerinėje betarpiškoje aplinkoje, kur unikali senamiesčio architektūra puikiai dera su gera akustika ir dainuojamąja poezija.

Renginiai mokami, tačiau prieš kiekvieną koncertą vyks akcijos ir bus padovanota po 5–10 bilietų, tad  sekite naujienas festivalio feisbuko puslapyje https://www.facebook.com/baltassodas

Festivalį organizuoja VšĮ „Baltas Sodas“, festivalį remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.baltassodas.lt

Leave a Reply