Nenuorama Karlsonas atvyksta į mažųjų klausytojų namus

Dabar yra tas metas, kai mažųjų išdykėlių niekas nebara dėl to, kad jie praleidžia daugiau laiko prie išmanių įrenginių. Juk technologijų padedami jie mokosi, bendrauja ir net muzikuoja. 2020 m. lapkričio 21 d., šeštadienį, 12 val., Klaipėdos koncertų salė kviečia stebėti tiesioginę transliaciją ir kartu dalyvauti edukacinėje programoje „Karlsono mokyklėlė“.

„Karlsono mokyklėlė“. Donato Bielkausko nuotr.
„Karlsono mokyklėlė“. Donato Bielkausko nuotr.

Švedijos sostinėje Stokholme, ant daugiabučio namo stogo, už kamino, stovi mažas namelis. Jame gyvena „gražus, protingas ir gerai įmitęs vyrukas pačiame jėgų žydėjime“ vardu Karlsonas. Apie jį savo knygelėse pasakojo rašytoja Astrida Lindgren, gyvenusi kaimynystėje ir turbūt ne kartą jį sutikusi pasivaikščiojimų metu.

Šis niekaip nenorintis suaugti nenuorama labiausiai mėgsta išdykauti. Su juo niekada nebūna nuobodu, jo galva nuolat pilna įvairiausių idėjų. Štai dabar jis nusprendė mokytis groti trimitu. Ir ne tik trimitu, o visais variniais pučiamaisiais instrumentais iš karto! Ir ne tik pats mokytis, bet ir kitus pamokyti!

Kaip jam pavyks įgyvendinti savo sumanymus, klausytojai pamatys prisijungę prie tiesioginės transliacijos internetu „Karlsono mokyklėlėje“. KKS edukacinė programa laukia smalsiausių 5–11  metų vaikų. Joje sutiks ne tik Karlsoną, kurio vaidmenį kurs aktorius Aurelijus Liškauskas, bet ir Klaipėdos brass kvintetą. Renginį režisuoja Nerijus Gedminas, pats jame kuriantis mokytojo vaidmenį. Tai bus linksmas muzikinis užsiėmimas, kuriame netrūks netikėtumų ir išdaigų.

Mieli vaikučiai, mamytės ir tėveliai! Visai nesvarbu, kad dar nesugebate groti trimitu ar trombonu. Stebėkite tiesioginę transliaciją internetu patys, pakvieskite visus Karlsoną jau pažįstančius ir apie jį dar negirdėjusius pyplius ir suaugėlius!

Šį koncertą galėsite stebėti nemokamai tiesiogiai Facebook arba Youtube platformoje.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply