Miuziklas „Sidabrinis Ežerinis“: apie aktualias modernių šeimų problemas

Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36) 2021 m. spalio 20 d., trečiadienį, 18.30 val. kviečia į nuotaikingą renginį – miuziklą vaikams ir visai šeimai „Sidabrinis Ežerinis“.

„Sidabrinis Ežerinis“. Dmitrijaus Matvejevo nuotr.
„Sidabrinis Ežerinis“. Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Kompozitorė Vaida Striaupaitė–Beinarienė, kuri pati yra 3 muzikuojančių vaikų mama, sukūrė miuziklą vaikams ir visai šeimai „Sidabrinis Ežerinis“. Pagal Aldonos Liobytės stilizuotą pasaką parašyto kūrinio pagrindinė mintis dabar yra labai aktuali ir skatina susimąstyti. Miuzikle kalbama apie laiką, kurį skiriame savo artimiausiems žmonėms, apie vaiko ištvermę ir drąsą, apie kantrybę, užsibrėžtą tikslą ir atkaklumą jo siekiant. Taip pat pasaka yra kupina vandens pasaulio paslapčių, ryškių spalvų ir įdomių, nuotaikingų personažų.

„Kažin kur, labai toli, gal net prie Siesarties ežero, gyveno berniukas, Ežeriniu pramintas. Mat kur buvęs, kur nebuvęs jis vis vandens laikėsi, tarytum kas jį būtų apžavėjęs. Mama vis baiminosi, kad vaiko į gelmę neįtrauktų Vandenė. Bet nei vėjai nupūtė, nei banga nuplukdė, nei Vandenė įtraukė, tik iškeliavo berniuko tėveliai svetur duonos pelnytis, Ežerinį palikę vieną prie ežero…“ Norėdami sužinoti, kaip sekėsi Ežeriniui ir kuo pasaka baigėsi, klausytojai yra kviečiami ateiti į nuotaikingą renginį visai šeimai.

Miuziklo „Sidabrinis Ežerinis“ kūrybinė komanda: kompozitorė Vaida Striaupaitė-Beinarienė, režisierius Kristupas Kavaliauskas, eiliuoto teksto autorė Alma Karosaitė.

Atlikėjai: ansamblis „Musica humana“ (meno vadovas Robertas Beinaris); Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokyklos choras „Viva Voce“ (vadovai Raimondas Katinas, Virginija Katinienė); Senosios muzikos ir šokio ansamblis „Festa Cortese“; solistai: Kristina Zmailaitė, Simona Liamo (sopranai), Vaidas Bartušas (kontratenoras); personažai: Kristupas Kavaliauskas, Giedrė Populaigė, Evaldas Petkus, Gintarė Kudarauskaitė, Mindaugas Linkaitis, Andrius Butkys.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply