Laukiamiausias kovo koncertas: Klaipėdos kamerinis orkestras ir Martynas Levickis

Ilgametę sceninę partnerystę puoselėjantys Klaipėdos kamerinis orkestras ir akordeonininkas Martynas Levickis kartu paruošė dar vieną išskirtinę koncertinę programą. Koncerte skambės nuo puikiai pažįstamos klasikos iki tango nuo Akonkagvos kalno viršūnės. Laukiamiausias šio mėnesio koncertas vyks kovo 18 d. 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje.

Martynas Levickis. Sebastian Madej nuotr.
Martynas Levickis. Sebastian Madej nuotr.

Martynas Levickis savo talentu ir charizma priverčia klausytojus iš naujo atrasti aistringą ir emocingą akordeono muzikos skambesį bei plačias šio instrumento galimybes. Užsienio spauda atlikėją vertina už itin technišką instrumento valdymą ir gebėjimą naujai perteikti akordeono muziką. M. Levickis yra pelnęs daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų, grojo įvairiose prestižinėse pasaulio koncertų salėse.

Mindaugo Bačkaus vadovaujamas Klaipėdos kamerinis orkestras publikos simpatijas pelno rinkdamasis originalius, sudėtingus bei energetiškai stiprius opusus, siekdamas meniškiausios ir įtaigiausios jų interpretacijos. Kolektyvas nuolat bendradarbiauja su profesionaliausiais atlikėjais iš viso pasaulio, atlieka įvairių stilių muziką, skirtą skirtingo amžiaus, skonio ir poreikių klausytojui.

Koncerte skambės kompozitorių Georges Bizet išgarsinęs kūrinys – siuita orkestrui „Arlietė“ bei prancūzų kompozitoriaus Richardo Galliano koncertas akordeonui ir styginiams „Opale“. Klausytojai taip pat išgirs Karlo Jenkinso trijų dalių kūrinį styginių orkestrui „Palladio“. Klaipėdos kamerinis orkestras ir M. Levickis atliks Ástoro Piazzollos koncertą akordeonui, kameriniam orkestrui ir mušamiesiems „Aconcagua“. Akonkagva yra aukščiausias kalnas Šiaurės ir Pietų Amerikoje, iškilęs Anduose, Argentinoje, kurioje gimė tango novatorius.  Aukščiausio profesinio meistriškumo reikalaujantis „Aconcagua“ Klaipėdos kamerinio orkestro ir M. Levickio programoje kvies simboliškai pasižvalgyti nuo kalno viršūnės.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply