Klaipėdos koncertų salė kviečia vaikus susipažinti su pasaulio muzikos instrumentais

Praėjusių metų rudenį startavusi ir itin šiltai mažųjų klausytojų sutikta edukacinė programa „Ritmo žaidimai IV“ 2022 m. kovo 4 d. 18.30 val. sugrįš į Klaipėdos koncertų salę. Vaikai kartu su aktoriais ir perkusininku keliaus per įvairias pasaulio šalis ir susipažins su skirtingų tautų muzikos instrumentais bei melodijomis.

„Ritmo žaidimai“. Organizatorių archyvo nuotr.
„Ritmo žaidimai“. Organizatorių archyvo nuotr.

Ketvirtoje „Ritmo žaidimų“ programoje tęsiama linksma ir išradinga jaunosios publikos pažintis su mušamaisiais ir kitais muzikos instrumentais. Tokiu būdu vaikai kviečiami išreikšti savo emocijas per muziką. Aktoriai Rugilė Latvėnaitė ir Donatas Stakėnas ragins klausytojus dalytis įspūdžiais apie jų aplankytas šalis ir paaiškins, kuo kiekviena iš jų yra išskirtinė.

Pasirodyme bus nagrinėjama skirtingų pasaulio šalių, žemynų ritmo, instrumentų ir kalbos įvairovė. Šia programa siekiama edukuoti vaikus apie muziką – kokie garsai ir ritmai skamba kasdienėje vaikų aplinkoje, gamtoje, suaugusiųjų pasaulyje ir skirtingose planetos vietose. Muzikos instrumentai atkeliaus iš Ispanijos, Argentinos, Japonijos, Afrikos ir kitų regionų. „Ritmo žaidimuose IV“ bus atliekami vaikams suprantami, lengvai įsimenami kūriniai ir melodijos. Pagal juos bus kuriami skirtingi vaidybiniai personažai, kurie kvies kartu atlikti muzikinius kūrinius.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply