Koncertų salė kviečia šeimas į muzikinę kelionę aplink Žemę

Klaipėdos koncertų salė 2022 m. balandžio 7 d. 18.30 val. kviečia į muzikinę edukacinę pasaką šeimai „Trimito skrydis“. Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ koncerte klausytojus supažindins su pasaulio muzika, jie kartu su lėktuvo pilotais ir stiuardesėmis apkeliaus pasaulio žemynus, išgirs įvairių kraštų muziką, pasieks tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį.

„Trimito skrydis“. Organizatorių archyvo nuotr.
„Trimito skrydis“. Organizatorių archyvo nuotr.

Muzikinėje pasakoje šeimai „Trimito skrydis“ klausytojai bus supažindinami su pasaulio muzika. Salė virs lėktuvu, o publika – jo keleiviais. „Šiame spektaklyje norime parodyti, kokia spalvinga, įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė, – pasakoja režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar. – Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiant į salę tikrins keleivių bilietus, prie durų sukiosis stiuardesės, bus įrengti patikros postai, kabos užrašas „Trimito oro linijos“.“

Teatralizuotų edukacinių projektų rengimas „Trimitui“ yra ypatingas įvykis ir visiškai nauja veiklos sritis. Orkestras su vaikų auditorijai skirtais muzikiniais pasirodymais susilaukė didelio pasisekimo: surengė kelias dešimtis koncertų, kuriuose apsilankė keli tūkstančiai žmonių. Orkestras pastaraisiais metais jungia skirtingus žanrus, plečia savo repertuarą ir siekia išnaudoti visą kolektyvo kūrybinį potencialą. Neseniai Antano Kučinsko vadovaujamo orkestro vyriausiuoju dirigentu tapo patyręs švedų muzikas Leifas Karlssonas. Šįkart spektaklyje „Trimito skrydis“ Valstybiniam pučiamųjų instrumentų orkestrui „Trimitas“ diriguosiantis Tadas Šileika kartu su aktoriumi Aleksu Kazanavičiumi scenoje taps lėktuvo pilotais. Vizualinį sprendimą sukūrė dailininkė Indrė Pačėsaitė ir vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply