Klaipėdos koncertų salė internetu rodys edukacinę programą vaikams

2021 m. gegužės 13 d. 18.30 val. internetu transliuojamoje edukacinėje programoje „Ritmo žaidimai III“ susijungs dvi meno rūšys – muzika ir teatras. Pastarajam atstovaus aktoriai Rugilė Latvėnaitė ir Simonas Lunevičius, suteiksiantys programai žaismingumo, patrauklumo ir suprantamumo. Kartu su perkusininke Ingrida Spalinskaite-Kuriene jie supažindins su mušamaisiais instrumentais, atskleis ryškiausias jų savybes.

„Ritmo žaidimai III“. Vytauto Petriko nuotr.
„Ritmo žaidimai III“. Vytauto Petriko nuotr.

„Ritmo žaidimų“ tema šįkart nagrinės ritmo pokyčius metuose, kai po vasaros ateina ruduo, o po jo – žiema ir taip toliau. Ritmas yra muzikos pagrindas, todėl reikia vaikams suteikti žinių, kurios jiems atvertų kelią į tolesnį garsų pasaulį: kokie garsai, ritmai skamba kasdienėje aplinkoje, gamtoje, keičiantis metų laikams. Siekiama, kad vaikai ne tik pažintų mušamuosius instrumentus, bet ir pastebėtų ritmą paprasčiausiuose dalykuose ir gyvenimo situacijose. Tada jie labiau norės patys muzikuoti, aiškiau supras ir pamėgs muziką.

Klaipėdos koncertų salė rodys šiuolaikinės muzikos festivalyje „Permainų muzika“ 2020 metų spalio 6 d. vykusio koncerto vaizdo įrašą. Jį bus galima nemokamai stebėti internetu Facebook arba YouTube platformoje gegužės 13 d. 18.30 val.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Leave a Reply