KKKC Parodų rūmuose – eksperimentinės popmuzikos dueto ,,Northwest“ koncertas

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) 2022 m. birželio 4 d., šeštadienį, 19.00 val. klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami vasarą pradėti su KKKC ir eksperimentinės popmuzikos duetu ,,Northwest“.

,,Northwest“. Asmeninio archyvo nuotr.
,,Northwest“. Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėjai nežada įprastos formos koncerto: čia nerasite vieno muzikinio žanro, nuoseklios programos, o tik visapusiškai įtraukiančią patirtį, kuri, pasak kūrėjų, klausytojams primins hipnozę. Muzikinių stilių dermė nuneš ypač toli: nuo šiuolaikinės klasikos, avangardinės elektronikos iki eksperimentinio pop ir trip-hop. Ispanų multiinstrumentalistas, kompozitorius ir prodiuseris Ignacio Simón bei vizualiojo meno kūrėja, prodiuserė ir dainininkė Mariuca García-Lomas pasirodymo metu sujungs šokį, muziką ir vaizduojamuosius menus.

Apie duetą

Grupė „Northwest“ buvo įkurta 2015 m. pabaigoje ir nuo tada tapo vienu įdomiausių muzikinių projektų Europos pogrindžio scenoje. Jų muzika buvo apibūdinama kaip madinga ir novatoriška, o skambesys – kinematografiškas ir lengvas. Ignacio Simón ir Mariuca García-Lomas bendradarbiauja su vizualiojo meno kūrėjais, šokėjais ir mados dizaineriais tam, kad jų pasirodymai taptų dar įspūdingesni.

2019 m. muzikinis duetas išleido du debiutinius albumus: „I“ ir „II“ , kurie sulaukė kritikų pripažinimo. Abu albumai buvo sukurti savarankiškai ir įrašyti skirtingose ​​JK, Prancūzijos ir Ispanijos vietose: nuo įrašų studijos Londono universitete iki senos bažnyčios Anglijos kaime.

„Northwest“ nuolat koncertuoja Europoje ir jų gyvus pasirodymus jau išvydo: Londonas, Paryžius, Berlynas, Amsterdamas, Maskva, Praha, Bratislava, Varšuva, Ryga, Vilnius, Madridas, Portas, Briuselis, Novi Sadas ir Neapolis.

Po aštuoniolikos mėnesių gastrolių pertraukos muzikinis duetas sugrįžta į scenas tam, kad skleistų savo unikalią ir kvapą gniaužiančią energiją visame pasaulyje.

Atlikėjų muzikos galite pasiklausyti ČIA.

Bilietai parduodami prieš koncertą, kaina – 5,00 Eur / 2,50 Eur*

* Ikimokyklinio amžiaus vaikams, moksleiviams, studentams, asmenims, sulaukusiems senatvės pensinio amžiaus, asmenims, turintiems negalią, pateikusiems tai įrodantį dokumentą, taikoma 50 proc. nuolaida.

Su įsigytu bilietu bus galima nemokamai apžiūrėti šiuo metu KKKC Parodų rūmuose veikiančias parodas.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, paviešintuose įvairiose medijos priemonėse.

Leave a Reply