Karolis Rupkus savo „vizitinei kortelei” sukūrė vaizdo klipą

Indie muzikos atlikėjas Karolis Rupkus šią savaitę pateikė kūrybinių naujienų. Dienos šviesą lapkričio 3-iąją išvydo debiutinis atlikėjo dainos „Soldier Never Cries” vaizdo klipas, kurį režisavo… pats muzikinio kūrinio autorius.

Karolis_Rupkus

Karolis Rupkus. Ryčio Šeškaičio nuotr.

Šie metai K. Rupkaus muzikinėje karjeroje buvo neeiliniai, mat praėjusią žiemą pasirodė dvejus metus paties atlikėjo kurtas debiutinis albumas „Camera”. 9 dainų muzikinis darbas sulaukė itin palankių kritikų įvertinimų, o jo dainos „Don’t Hold Your Horses”, „Perfect Day To Run” bei „Soldier Never Cries” ne kartą skambėjo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių radijo stočių eteryje.

Būtent atlikėjo vizitine kortele tapusiai dainai „Soldier Never Cries”, klausytojų pageidavimu, ir buvo sukurtas vaizdo klipas. Jį režisuoti ėmėsi pats K. Rupkus, o montažo bei filmavimo darbais rūpinosi geras atlikėjo bičiulis Marius Špakauskas. Įdomu tai, kad abiem vyrams tai buvo režisūrinis debiutas.

„Kadangi praktiškai vienam teko įrašinėti visą pirmąjį savo albumą, tad pamaniau, kad būtų simboliška pratęsti šią „pasidaryk pats” tradiciją ir kuriant vaizdo klipą vienai iš albumo dainų. Tiesiog į galvą atėjo idėja, pasikalbėjau su Mariumi ir nusprendėme pamėginti. Paprašėme dar keleto draugų pagalbos ir išėjo štai toks rezultatas”, – teigė K. Rupkus.

Pasak autoriaus, vaizdo klipo idėja yra labai paprasta, tačiau šiandien – itin aktuali. „Pati daina yra tarsi kario dienoraštis, kuriame jis aprašo kiekvieną savo dieną mūšiuose. O vaizdo klipas tarsi pasakoja apie naują to dienoraščio lapą karui jau pasibaigus, kuomet išėjus į atsargą kariui reikia vėl sugrįžti į normalią socialinę aplinką, į šalį nustumiant psichologiškai sunkius prisiminimus. Juk kare nugalėtojų nebūna. Yra tik skirtumas, kas išgyvena, o kam tenka gyventi su prisiminimais būnant fiziškai ar psichologiškai suluošintam”, – mintimis dalinosi K. Rupkus.

Pagrindinį kario vaidmenį vaizdo klipe atliko Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Gytis Šimelionis.

Verta paminėti ir tai, kad dalis vaizdo klipo buvo filmuojama „iPhone 6″ išmaniuoju telefonu. Pasak klipo autorių, tokiu sprendimu siekta įamžinti ir klipo kūrimo laikmečio technologines tendencijas.

.

Leave a Reply