Etnokultūros centre – programa „Lyliumai su Rasa Serra“

2021 m. gruodžio 17 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras (Daržų g. 10) kviečia ramų advento vakarą praleisti kartu, klausantis programos „Lyliumai su Rasa Serra“. Girdėsite santūrų Kalėdų laukimą atspindinčias ir savo poetiniu stiliumi iš didelio tradicinių dainų lobyno išsiskiriančias dzūkiškas dainas, dar vadinamas advento-Kalėdų giesmėmis. Programą papuoš fleitos (Akvilina Gaubienė) bei kanklių (Ingrida Spalinskaitė-Kurienė) improvizacijos.

Rasa Serra. Arvydo Gurkšnio nuotr.
Rasa Serra. Arvydo Gurkšnio nuotr.

Rasa Serra – solistė, liaudies dainų atlikėja, savo dainomis puošianti įvairius šalyje ir už jos ribų vykstančius renginius, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Rasos Serra atliekamos liaudies dainos ir jų motyvai skamba daugelio Lietuvos bei užsienio šiuolaikinės elektroninės muzikos kūrėjų, tokių kaip „Enigma“, „DONIS“, „Exem“, „Filtered Tools“, „Saint Of Sin“ ir kt. kompozicijose.

A. Gaubienė – profesionali fleitininkė, grojanti Karinių jūrų pajėgų (KJP) orkestre. Šiame orkestre pasirodo ir kaip solistė. Dalyvauja įvairiuose projektuose, papuošdama juos fleitos improvizacijomis. Domisi liaudies muzika, puoselėja Klaipėdos krašto dainas bei tradicijas. Fleitos muzikavimo subtilybėmis mielai dalinasi su vaikais, norinčiais groti fleita.

I. Spalinskaitė-Kurienė – profesionali koncertinių kanklių atlikėja, taip pat scenoje matoma simfoninių ir kamerinių orkestrų sudėtyje kaip mušamųjų instrumentų grupės narė. Šias veiklas su meile ir džiaugsmu derina bendradarbiaudama su įvairių žanrų menininkais bei savo žinias perduodama jaunajai muzikų kartai.

Koncerto žiūrovų skaičius ribotas, kviečiame iš anksto registruotis tel. (8 46) 410108.

Tiesioginę transliaciją stebėkite Etnokultūros centro „Facebook“ paskyroje.

Dalyvavimas su galimybių pasu.

Primename, kad įstaigos patalpose privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

Renginiai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijose.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply