Trumpas atvyksta į Klaipėdą

Taip, Trumpas atvyksta į Klaipėdą. Tiesa, ne Donaldas, o Janno, kartu su savo ištikimu palydovu – „Trump Conception” orkestru. Atvyksta tam, kad savo išskirtine meile muzikai XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio klausytojams darsyk primintų apie neblėstantį džiazo vaidmenį skleidžiant ir puoselėjant visuotines vertybes.

Janno_Trump_Trump_Conception

Janno Trump & Trump Conception. Organizatorių archyvo nuotr.

„Janno Trump & Trump Conception – tai savo šalyje sparčiai išpopuliarėjęs ir vienas talentingiausių pastarojo meto Estijos džiazo muzikos kolektyvų. Neabejoju, kad abejingų jie nepaliks ir Klaipėdos festivalio žiūrovų, juolab kad jie yra tikri nenugalimo gyvo ir jautraus muzikavimo asai”, – teigia Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

Muzikos mokytojų šeimoje užaugęs Janno Trumpas muzikuoti pradėjo dar vaikystėje, o kurti muziką – besimokydamas Talino muzikos mokykloje. Ne vieno muzikos konkurso nugalėtojas, bosinės gitaros meistras 2015-aisiais žengė dar vieną reikšmingą žingsnį savo muzikinėje karjeroje – subūrė savo muzikantų orkestrą „Trump Conception”. Tai Estijos džiazo muzikos elitui priklausantys muzikantai, kartu atliekantys grupės lyderio Janno kuriamas išskirtines ir originalias jazz-funk stiliaus kompozicijas. Didžiausio klausytojų dėmesio „Janno Trump & Trump Conception” Estijoje susilaukė pernai, kuomet išleido savo debiutinį albumą „One”, Talino radijo klausytojų išrinktą „geriausiu mėnesio albumu”.

Beje, kontroversiškai vertinamam Donald’ui Trump’ui tapus JAV prezidentu, Janno rimtai svarstė galimybę keisti savo kolektyvo pavadinimą. Tačiau paklausęs savo draugo patarimo, kad „net ir bloga reklama yra reklama”, nusprendė šių pokyčių nesiimti.

Plazdenančių burių prieskoniu pagardinta džiazo fiesta:

Daugiau nei dviejų dešimtmečių istoriją skaičiuojantis tarptautinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis – tai išskirtinis, NEMOKAMAS, tūkstančius žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio pritraukiantis uostamiesčio renginys, kasmet paskandinantis miestą nenuilstamame džiazo ritme. XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis, kaip ir dera prie jūros gimusiam bei augusiam festivaliui, ir vėl bus pagardintas plazdenančių burių prieskoniu. Mat pirmąjį šių metų birželio savaitgalį Lietuvos uostamiestis taps ne tik džiazo, bet ir burlaivių regatos „Baltic Sail” uostu.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis – gera muzika geriems žmonėms po plazdenančiomis burėmis – birželio 1–3 dienomis Klaipėdos kruizinių laivų terminale.

Leave a Reply