Startavo interneto puslapis „KLAIPĖDA 360°”

Klaipėda atveria savo paslaptis bei gražiausias erdves virtualiai ir kviečia susipažinti su uostamiesčiu dar tik planuojančius ją aplankyti – pamatyti jos žmones, renginius, gatves, pastatus, vandenį ir net miestą gaubiantį dangų (gal čia, kasdien žvelgdamas į jūrą, jis kitoks nei kituose miestuose?).

Klp360

Interneto puslapio „Klaipėda 360°” užsklanda. Organizatorių archyvo nuotr.

Puslapis „KLAIPĖDA 360°” bus įdomus net ir ilgamečiams uostamiesčio gyventojams – malonumas atrasti dar neištyrinėtas savo miesto erdves arba pamatyti jas naujai, pasidairyti po renginius ir gal net nustebti virtualioje miestiečių minioje sutikus save ar savo draugus.

„KLAIPĖDA 360°” puslapio lankytojai ras ne tik miesto simboliais tapusias erdves ir miesto elementus, bet ir įvairius maršrutų pasiūlymus bei visą renginių galeriją. Kuriant šį puslapį bei jame esančius virtualius turus yra renkamas savotiškas svarbių Klaipėdos kultūros įvykių, švenčių, renginių, įsimintinų ir reikšmingų vietų archyvas, leidžiantis apsilankyti konkrečiose vietose bei renginiuose, nežiūrint į tai, kad esamuoju laiku jie jau pasibaigę ar transformavęsi.

Tinklalapyje esantys virtualūs turai yra ir bus periodiškai atnaujinami bei papildomi. Rekomenduojame atsinaujinti jūsų naudojamas naršykles, kad virtualūs turai būtų matomi tinkamai ir kokybiškai.

klaipeda360.lt: kelionė prasideda nesusikrovus lagaminų – naujai atraskite Lietuvos pajūrį, būkite įkvėpti jį aplankyti ir pažinti.

Šis projektas yra vienas iš Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017 projektų. Jį rengia Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyrius, projekto vadovas Darius Vaičekauskas.

Leave a Reply