KUFA vasaros terasa tęsia rudeniškus penktadienius

Rugsėjo antrąjį penktadienį Klaipėdos „Kultūros fabrikas” dar vis vasariškomis nuotaikomis kviečia į nuotaikingą pokalbį, filmą apie ekstremalų sportą ir naują lindihopo šokio sezono atidarymą.

Rugsėjo 8 d., penktadienį, nuo 19.30 val. šokių studija „Hophop” pristatys nemokamą lindihopo pamoką! Ekspresija ir pozityvia energija spinduliuojantis lindihopas – laisvės šokis, suteikiantis galimybę išreikšti save, dalintis jausmais, idėjomis, muzikalumu ir ritmu. Kiekvienas šokis unikalus ir nepakartojamas, jį išbandyti galės visi, atvykę į atvirą šokio pamoką „Kultūros fabriko” palėpės salėje C.

20.00 val. KUFA vasaros terasoje – priešpaskutinis penktadienio pokalbis su keliautoju, banglentininku bei Lietuvos bangų sporto asociacijos prezidentu Girmantu Neniškiu. Apie pirmąsias vaikystėje pagautas bangas, keliones ir sportą diskutuosime kartu su pokalbio moderatoriumi, jaunimo teatro aktoriumi Donatu Stakėnu.

Iškart po pokalbio, nuo 21.00 val., lauko LED ekrane – režisieriaus Ericsono Core filmo „Lūžio taškas” (JAV, Vokietija, Kinija / veiksmo trileris / 113 min. / LT subt.) peržiūra. Kultinė kino juosta „Ant bangos keteros” (su K. Reeves’u ir P. Swayze’u) apie banglentėmis skriejusius bankų plėšikus pirmąją „Greitų ir įsiutusių” dalį filmavusį režisierių E. Core įkvėpė sukurti dar nutrūktgalviškesnį filmą apie grupę gerai treniruotų atletų, galinčių čiuožti didžiausiomis bangomis ar be jokios įrangos įkopti į stačiausią uolą, puikiai valdančių motociklus, snieglentes ir „kostiumsparnius” (wingsuit). Šiems ekstremalams įvykdžius virtinę neįtikėtinų apiplėšimų, jaunam FTB agentui Džoniui pavedama infiltruotis į jų gaują ir ją demaskuoti. Tačiau įgavęs gaujos vadeivos Bodžio pasitikėjimą ir sužinojęs jo tikruosius tikslus, Džonis ima abejoti, kieno jis pusėje. Visus kvapą gniaužiančius triukus filme atliko žymiausi pasaulyje profesionalūs atletai, tad adrenalino antplūdis – garantuotas.

Rugsėjo 15 d., penktadienį, nuo 20.00 val. KUFA vasaros terasa uždaro visą vasarą trukusį renginių ciklą ir kviečia į paskutinį šio sezono kino seansą bei pokalbį po atviru dangumi. Iki kitos vasaros atsisveikinsime su net keturias „Sidabrines gerves” pelniusiu Giedrės Žickytės filmu „Meistras ir Tatjana”.

Visą vasaros sezoną trukęs projektas parodė net 12 skirtingų filmų įvairiausiomis kino, muzikos bei maisto temomis. Laikiname urbanistiniame terasos pliaže savo nuotaikingomis istorijomis dalinosi tokie visuomenės veikėjai kaip Beata Tiškevič, Dominykas Vaitiekūnas, Dominykas Čečkauskas ir kiti. Visos vasaros metu sulaukta apie 3000 įvairaus amžiaus žiūrovų, kurie „Kultūros fabriko” pievą pavertė atvira muzikos, kino, sporto bei kitų kultūrinių renginių erdve Klaipėdos senamiestyje.

Visi renginiai nemokami.
Esant prastoms oro sąlygoms, pokalbis perkeliamas į klubą „Raketa”, filmo peržiūra – į KUFA kino salę.
Penktadienio pokalbius įrašinėja „Neringa FM”.
Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė.
Daugiau informacijos: www.kulturosfabrikas.lt arba „Facebook” paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas.

Leave a Reply