KUFA vasaros terasa: aktyvaus laisvalaikio erdvė

Klaipėdos „Kultūros fabriko” vasaros terasa šią savaitę kviečia ne tik į pokalbių, susitikimų ir muzikos renginius, bet ir į naują aktyvaus laisvalaikio zoną.

kufa1_Ruslan_Bolgov

Ruslano Bolgovo nuotr.

Liepos 20 d., ketvirtadienį, nuo 17 val. vyks lauko muzikos instrumentų pristatymas ir dirbtuvės. Tai modernūs ir ilgaamžiai muzikos instrumentai, pritaikyti naudoti lauko sąlygomis ištisus metus.

Iškart po muzikinių dirbtuvių socialinio klubo „Raketa” terasoje vyks „Kubo” vasaros pokalbiai su kūno grožio meistru Danis Tattoo. Įkvepiančio susitikimo metu kalbėsime apie tai, kas yra menas, saviraiška, motyvacija ir, žinoma, tattoo reikšmės. Pokalbio pradžia – 18 val.

Ketvirtadienio vakarą nuo 19 val. kviečiame užbaigti nemokama kuksando pamoka po atviru dangumi kartu su mokytoju iš Korėjos Jin Mok. Pratybų metu meistras mokys derinti kvėpavimą ir judesį, valdyti gyvybės energiją ir šalinti stresą, taip pat demonstruos kūno lavinimo pratimus, meditavimo pozas bei kovos menų elementus.

KUFA vasaros terasa, kaip ir kiekvieną penktadienį nuo 20 val., kviečia pradėti savaitgalį su intriguojančiu pokalbiu ir filmo peržiūra. Šį kartą KUFA vakaro svečias – verslininkas, menininkas anarchistas, “Keulė Rūkė” įkūrėjas Dominykas Čečkauskas. Diskusiją apie politiką, laisvą žodį ir maisto tendencijas ves Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Stakėnas. Po pokalbio – smagus ir emocionalus filmas apie verdantį gyvenimą virtuvėje „Nudegęs” (2015 m., 101 min., LT subt.).

23 val. socialiniame klube „Raketa” – šokių muzikos vakarėlis kartu su Kastis Torrau ir Donatello (įėjimo kaina: 5 Eur).

Liepos 22 d., šeštadienį, 12 val. KUFA terasa kviečia tėvelius kartu su savo vaikais apsilankyti varžybose su dinozaurais! Dinozaurų parko DINO.LT Radailiai dinozaurai jūsų lauks su smagiomis užduotimis ir dar smagesniais prizais. Viskas, ko reikia, – tai gera nuotaika, o kitkuo pasirūpins nuotykių ištroškę dinozaurai.

Visi renginiai nemokamai.

Esant prastoms oro sąlygoms, renginiai perkeliami į „Kultūros fabriko” erdves.
Penktadienio pokalbius įrašinėja „Neringa FM”.
Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.kulturosfabrikas.lt arba „Facebook” paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas.

Leave a Reply