Mamos dienai „Kultūros fabrike” – speciali kino programa

Gegužės 6 d., šeštadienį, Klaipėdos „Kultūros fabrikas” (Bangų g. 5A, Klaipėda) kviečia Motinos dieną švęsti su geriausiais kino filmais. Pakviesk mamą į kiną ir bilietas jai nieko nekainuos!

Pakviesk_mama_i_kina_A3

Nuo 12.00 val. į rytinį kino seansą „Mergina su principais. Kerė Pilpė” kviečiame visas mamas ir mamytes su kūdikiais. Šio filmo metu mamos turės išskirtinę galimybę į kino salę įsivežti vežimėlius, o vaikučiui pabodus, nevaržomai išeiti ar pažaisti su juo kino salėje! Seanso metu – mažesnis garsas, o vaikams iki trejų metų įėjimas nemokamas.

Animacijos mėgėjams – 14.00 val. filmas, skirtas visai šeimai, „Ponas kūdikis”. Prieš filmo seansą visų susirinkusių vaikų bei mamų laukia vaišės bei paramos ir labdaros fondo „Mamų unija” organizuojamos pramogos.

Nepamiršti ir tėveliai – nuo 16.00 val. kviečiame į filmo „Saldžių sapnų” premjerą. Nepaprasta sūnaus odė mamai suvirpins net ir pačių stipriausių vyrų širdis.

18.30 val. į paskutinę filmo „Liūtas” peržiūrą kviečiame mamas ir močiutes: pailsėti nuo kasdienių darbų ir pasinerti į jautrią net šešiems „Oskarams” nominuotą dramą.

Kviečiame nepraleisti progos šeštadienį praleisti su artimiausiu žmogumi – mama bei kartu pažiūrėti naujausių filmų KUFA kino salėje. Daugiau informacijos apie renginį: www.kulturosfabrikas.lt.

Leave a Reply