Lietuvių projektas pasauliui pristatys Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmus

Baltic View Poster

Baltijos filmus pristatantis projektas „Baltic View” kviečia susipažinti ir žiūrovams dovanoja fantastišką galimybę lietuviškus, latviškus ir estiškus trumpametražius filmus žiūrėti nemokamai. Nuo 2017-ųjų sausio oficialiai startuojanti internetinė filmų žiūrėjimo platforma „Baltic View” aktyviai rūpinsis Baltijos šalių kino sklaida ne tik virtualioje erdvėje, bet ir kino festivalių bei renginių metu.

Internetinėje filmų peržiūros erdvėje „Baltic View” apsilankę Baltijos ir užsienio šalių žiūrovai turės galimybę daug lengviau, negu bet kada iki šiol, susipažinti su Lietuvos, Latvijos ir Estijos kūrėjų filmais.

„Baltic View” idėja gimė pastebėjus užsienyje vis labiau didėjantį susidomėjimą Baltijos šalyse kuriamais filmais. Projekto iniciatorius – Vilniuje, Londone ir Toronte įsikūrusi kino gamybos ir platinimo kompanija „Kinomind Films”.

„Paklausa kinui iš Baltijos šalių auga žaibiškai. Lietuvos, Latvijos ir Estijos išeivių bendruomenė taip pat yra išalkusi filmų gimtąja kalba. Paradoksalu, tačiau toks kinas vis dar sunkiai prieinamas ir pačiose Baltijos šalyse. Todėl „Baltic View” – tai pirmasis tarptautinis projektas, pasauliui pristatantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmus po bendra Baltijos šalių kino vėliava. Be to, geriausių filmų pristatymai kino renginiuose dar labiau paskatins šių filmų sklaidą jau tarptautiniu lygiu”, – džiaugėsi viena iš „Kinomind Films” įkūrėjų bei „Baltic View” iniciatorių Inesa Ivanova.

„Baltic View” – tai Baltijos šalių filmų populiarinimui skirta internetinė filmų peržiūros erdvė, kurioje žiūrovai iš viso pasaulio jau nuo Kalėdų gali nemokamai mėgautis daugiau nei dvidešimčia trumpametražių bei ilgametražių filmų skirtingose kategorijose. Nuo sausio vidurio „Baltic View” lietuviškus, latviškus ir estiškus filmus žiūrėti siūlys už simbolinį mokestį.

Nuolat atnaujinamas turinys bus sudaromas atsižvelgiant į kino industrijos profesionalų bei žiūrovų nuomonę.

Leave a Reply