Kultūros dienos proga – didžiausias kino teatras po atviru dangumi

2023 m. balandžio 13–16 dienomis įprastą kiną keis kinas iš automobilio. Prieš trejus metus išpopuliarėjęs kino žiūrėjimo būdas ir toliau traukia žiūrovus. Tik skirtingai  nei paprastame kine, šiame nereikia išlipti net iš savo automobilio. Jums tereikia atvykti į Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimio automobilių aikštelę, nes būtent ji taps didžiausiu kino teatru po atviru dangumi pajūryje.

Kino teatras iš automobilio atsirado Amerikoje dar XX amžiaus pradžioje, tačiau tikrasis jų viešpatavimas pasiekė anksčiausią tašką nuo 1940-ųjų iki 1960-ųjų. Lietuvoje šis būdas dar tik pradeda kurti savo tradicijas – pirmieji kino iš automobilio seansai buvo pradėti rodyti tik pirmojo  karantino metu.

Repertuare šįkart kaip niekad gausu „Oskarams“ nominuotų ir puikiai kritikų įvertintų filmų. Ekrane išvysite ne tik visai šeimai tinkamus filmus, veiksmo filmus, bet ir žiūrovų ypač mėgstamus siaubo filmus.

Renginio organizatorė „Kino zona“ kaskart stengiasi įnešti vis daugiau naujovių, tad prieš kiekvieną seansą kino mylėtojų laukia ir smagios komiko improvizacijos „Instagram roast“. „Roast“ – dabar itin populiarėjantis komedijos žanras, kurio metu humoro forma itin kandžiais komentarais įgeliama specialioje užduotyje sutikusiems dalyvauti žiūrovams, tad seanso metu gera juoko dozė garantuota.

Norint užtikrinti gerą matomumą, vietų skaičius ribotas, tad organizatoriai pataria bilietą automobiliui įsigyti jau dabar. Daugiau informacijos apie artimiausius seansus galite rasti ČIA.

Organizatorių archyvo nuotr.
Organizatorių archyvo nuotr.

FILMŲ REPERTUARAS

BALANDŽIO 13 d., KETVIRTADIENIS

20.45 val. „Oskarų“ ceremonijoje triumfavęs geriausias 2022 metų filmas „Viskas iškart ir visur“ (angl. „Everything Everywhere all at Once“).

23.15 val. vienas geriausių 2021 metų siaubo filmų „Išvarymas: Velnias privertė mane tai padaryti“ (angl. „The Conjuring: The Deivil made me do this“).

BALANDŽIO 14 d., PENKTADIENIS

20.45 val. „Šreko“ kūrėjų 2023 metų darbas – animacinis filmas visai šeimai „Mauricijus puikusis“ (angl. „Amazing Maurice“).

23.15 val. dėmesį kaustančio filmo „Pabėgimo kambarys 2: Išėjimo nėra“ antroji dalis (angl. „Escape room 2: Tournament of Champions“).

BALANDŽIO 15 d., ŠEŠTADIENIS

20.45 val. 2022 metų „Oskarų“ ceremonijoje triumfavęs filmas „Banginis“ (angl. „Whale“).

23.15 val. kraupiausias 2022 m. siaubo filmas „Šypsena“ (angl. „Smile“).

BALANDŽIO 16 d., SEKMADIENIS

20.45 val. geriausias 2022 metų veiksmo filmas „Asas Maverikas” (angl. „Top Gun: Maverick“).

23.15 val. ypač įtempto siužeto filmas „Svaiginantis aukštis“ (angl. „The Fall“).

„Kino zonos“ informacija

Leave a Reply