KUFA kinas kviečia visus įsimylėjėlius į specialų penkių pojūčių kino seansą

„Kultūros fabrikas” (Bangų g. 5A, Klaipėda) kviečia visus pasinerti į meilės svaigulį kitu, netradiciniu kampu – pajusti meilę maistui, jo ruošimo procesui, kūrybai ir kvapui. Visus pojūčius atrasti galėsite vasario 14 d. (sekmadienį) 18 val. specialiame penkių pojūčių kino seanse „Atrandant Gastoną”.

kufa_valentino_diena

Jūsų laukia „Kino pavasaryje” žiūrovus sužavėjęs kulinarinis filmas „Atrandant Gastoną” bei romantiška meilės dienai skirta staigmena – speciali, pagal filmo pagrindinio herojaus kurtus receptus paruošta vakarienė „Kultūros fabriko” socialiniame klube – kavinėje „Raketa”.

„Atrandant Gastoną”: susipažinkite su Gastonu Acurio, Peru pasididžiavimu, ikona ir geriausiu šalies ambasadoriumi. Anot „Washington Post”, Peru sostinės Limos istorija (net ne kulinarijos, o visa!) yra skirstoma į dvi dalis: prieš Gastoną ir po Gastono. Era prieš Gastoną buvo kupina tamsos, sutrikimo ir kečupo. 1994 m. Gastonui atidarius pirmąjį restoraną, niūrioji Lima lėtai, bet užtikrintai išsikovojo teisę vadintis Pietų Amerikos kulinarijos sostine. Pasitelkęs kulinariją ir besąlygišką tikėjimą gerais darbais, jis pakeitė šalį.

Po filmo socialiniame klube “Raketa” Jūsų laukia:
* Parihuela – sriuba su jūros gėrybėmis.
* Rocotoralleno – aštrus įdarytas pipiras ant bulvių pyrago.
* Anticuchios – ant grotelių kepti marinuoti jaučio širdies gabalėliai, patiekiami su kukurūzais, keptomis bulvėmis ir padažais.
* Sudado – žuvies ir aštuonkojo čiuptuvų troškinys su daržovėmis ir apelsinų užpilu.
* Citrininis pyragas.

Daugiau informacijos rasite čia: www.kulturosfabrikas.lt

Leave a Reply