Kino klubui „8 1/2″ – jau treji!

Kino klubas „8 1/2″ kviečia klubo narius ir visus neabejingus kinui į savo 3-iąjį gimtadienį, kuris vyks vasario 28 d., trečiadienį, 19.00 val. Klaipėdos „Kultūros fabrike”.

Kino klubas „8 ½” 3-iojo gimtadienio proga atiduos duoklę klasikiniam holivudiniam kinui ir savo svečius kvies mėgautis šiltu, žaismingu, kiek naiviu, bet labai nuoširdžiu bei jausmingu miuziklu„Kalifornijos svajos”* (angl. „La La Land”, rež. Damien Chazelle, 2016 m.). Ši kino juosta perteikia ne tik dviejų jaunų žmonių meilės, svajonių ir paties gyvenimo istoriją, kupiną subtilaus, tikro, jaunatviško jausmo, bet iškelia ir šiomis dienomis itin aktualius klausimus – socialinės nelygybės, pasirinkimo tarp materialinės gerovės ir meilės, prisitaikymo prie visuomenės ar savų vertybių išlaikymo problematiką. Tokia daugiasluoksnė filmo siužetinė linija, kruopščiai parinktas garso takelis, kiek netikėti režisūriniai sprendimai tik dar kartą įrodo, kad tikrasis genialumas slypi paprastume. Miuziklas, kuris, be abejonės, įeis į filmo istoriją, buvo įvertintas šešiais „Oskarų” ir septyniais „Auksinių gaublių” apdovanojimais.

Prižadame – mėgausitės kiekviena filmo akimirka, o širdyse liks neblėstantis tikėjimas nuoširdžia meile. Pakilias emocijas papildys po filmo seanso kiekvieno svečio laukiantis gimtadienio tortas, svaiginanti džiazo muzika ir mažos staigmenos susirinkusiems.

Jūsų buvimas kartu mums itin svarbus, nes be Jūsų nebūtų mūsų.

Laukiame vasario 28 d., trečiadienį, 19.00 val. „Kultūros fabrike” (Bangų g. 5A, Klaipėda).

* Filmas bus rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Bilietas kino klubo nariams – 2 Eur, ne klubo nariams – 4 Eur.
Bilietus galite įsigyti likus valandai prieš kino seansą.

Kino klubo „8 1/2″ informacija

Leave a Reply