„Kino karavanas“ atvyksta į pajūrį: seansai Kretingoje, Pervalkoje, Nidoje ir Gargžduose

Festivalio „Kino pavasaris“ vasaros projektas „Kino karavanas“ įpusėjo aštuntojo sezono keliones po Lietuvą su nemokamais autorinio kino seansais po atviru dangumi. Per liepos mėnesį „Kino karavano“ ekspedicija aplankė apie dvidešimt miestų, kuriuose buvo įkurti vienos dienos lauko kino teatrai bei surengta apie 50 ryškiausių festivalio „Kino pavasaris” filmų seansų.

„Kino karavanas“. Tauro Gudmanto nuotr.
„Kino karavanas“. Tauro Gudmanto nuotr.

Šią savaitę „Kino karavano“ projekto autobusiuko maršrutas vingiuos link pajūrio – liepos 29 d. seansai vyks Kretingoje, liepos 30 d. – Pervalkoje, pievoje šalia autobusų stotelės, liepos 31 d. – šių metų Lietuvos kultūros sostinėje Nidoje, šalia švyturio, o rugpjūčio 1 d. – Gargžduose.

Pervalkoje, Nidoje ir Gargžduose vyks net po tris filmų peržiūras, tad organizatoriai kviečia visus atostogaujančius pajūryje atvykti ir pasimėgauti nuostabiais filmais po atviru dangumi! Pirmame rugpjūčio mėnesio renginyje Gargžduose žiūrovus pradžiugins ne tik filmų peržiūros, bet ir susitikimas su jau kritikų pripažinimo sulaukusio T. Smulkio debiutinio filmo „Žmonės, kuriuos pažįstam” aktore Milda Noreikaite bei „Jaunimo linijos“ atstovu.

Šio sezono „Kino karavano“ naujiena – skaitmeninis LED ekranas, reiškiantis ne tik įspūdingą vaizdo kokybę, bet ir galimybę rodyti filmus dienos metu. Tai vienintelis toks ekranas tarp keliaujančių kino projektų Lietuvoje.

„Kino karavano“ maršrutas pajūryje

Liepos 29 d. Kretingos vasaros estradoje:

18 val. filmas visai šeimai „SUTEIK MAN SPARNUS“

20.30 val. komedija „TRIUMFAS”

Liepos 30 d. Pervalkoje, šalia autobusų stotelės

17.30 val. filmas „AŠ ESU GRETA“

19.30 val. komedija „TRIUMFAS”.

21.30 val. drama apie maištą ir meilę „MARTINAS IDENAS“

Liepos 31 d. Šalia Nidos švyturio:

17 val. filmas visai šeimai „VAMPYRIUKAS“

19 val. komiška drama „DAR PO VIENĄ“

21.30 val. drama „LIEPSNOJANČIOS MOTERS PORTRETAS“

Rugpjūčio 1 d., Gargždų Minijos slėnyje:

16 val. filmas visai šeimai „VAMPYRIUKAS“

18 val. filmas „ŽMONĖS, KURIUOS PAŽĮSTAM“

19.30 val. susitikimas su filmo aktore Milda Noreikaite

20.15 val. komedija „TRIUMFAS”

Nemokamai.

Daugiau informacijos ir visas „Kino karavano“ maršrutas yra nuolat atnaujinamas ir skelbiamas http://kinokaravanas.lt/.

Organizatoriai informuoja, kad kai kurių seansų metu žiūrovai bus fotografuojami, o nuotraukos naudojamos projekto komunikacijai.

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos subsidijuoto Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis. Projektą remia Lietuvos kino centras, projekto partneris – Reikjaviko tarptautinis kino festivalis. Projekto draugas, besirūpinantis Skandinavijos šalių kinu – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.

Leave a Reply