„KINFO apdovanojimai 2016″: antrasis balsavimo etapas

Jau prasidėjo „KINFO apdovanojimų 2016″ antrasis balsavimo etapas. Suskaičiavus pirmojo etapo balsus paaiškėjo, kokie trys filmai Lietuvos kino žiūrovams buvo įsimintiniausi 2015 metais. Tai aktyviai internetinėje erdvėje besireiškiantis „Problemų tvarkytojas”, vasariška nuotaika alsuojantis „Dėdė, Rokas ir Nida” ir pasaulio kino ekranus apkeliavusi bei kritikų įvertinta „Sangailės vasara”.

kinfo

Dėl „Metų režisieriaus” vardo toliau varžysis Sandanso kino festivalyje įvertinta Alantė Kavaitė, jau anksčiau žiūrovų įvertintas Justinas Krisiūnas ir debiutantas Marius Pocevičius.

„Metų aktoriumi” pretenduoja tapti Juozas Budraitis („Edeno sodas”), Andrius Gecevičius („Problemų tvarkytojas”) bei Giedrius Savickas („Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius”), „Metų aktore” pretenduoja tapti Aistė Diržiūtė („Sangailės vasara”), Sonata Paliulytė („Problemų tvarkytojas”), Justė Zinkevičiūtė („Dėdė, Rokas ir Nida”). Visus kitus, patekusius į antrąjį etapą, rasite interneto svetainėje kinfoapdovanojimai.lt.

„Tikimės, kad antrajame etape balsuos visi, kuriems svarbu, kad Metų filmu būtų išrinktas verčiausias nominantas”, – sako viena iš apdovanojimų organizatorių Lina Sakalauskaitė.

Antrojo etapo metu žiūrovai kviečiami balsuoti dar intensyviau, kadangi tik jie nulems, kuriems iš šių nominantų vasario 3 d. bus įteiktas „KINFO apdovanojimas 2016″. Balsuoti už savo favoritus galima kasdien iki sausio 31 d. vakaro.

„KINFO apdovanojimų 2016″ ceremonija vyks vasario 3 d. 19 val. „Forum Cinemas Vingis” kino teatre, didžiojoje salėje. Renginį ves aktoriai Gabija Urniežiūtė ir Justas Vanagas. Po apdovanojimų ceremonijos žiūrėsime naujai atgimusią, skaitmenizuotą „Velnio nuotaką”. Muzikinę renginio atmosferą kurs funk jazz grupė „Netikėti svečiai”.

Leave a Reply