VDA Nidos meno kolonija kviečia dalyvauti seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Fresh UX Academy”

Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija kviečia dalyvauti penkių dienų praktinių seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Fresh UX Academy”, vykdomoje įgyvendinant projektą „Esminis „tradicinės” industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas” („CCI & Sustainability”).

Kolonija_foto_Andrej_Vasilenko

VDA Nidos meno kolonija. Andrej Vasilenko nuotr.

Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija kviečia kūrybinių industrijų studentus ir profesionalus dalyvauti intensyvioje seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Fresh UX Academy”. Šios penkių dienų kūrybinės dirbtuvės yra potenciali žinių platforma dizaineriams, programuotojams ir skaitmeniniu marketingu besidomintiems asmenims, kurie įgaus praktinių žinių apie vartotojo patirties (UX) dizaino principus ir praktinį jų taikymą kasdienėse užduotyse.

Vartotojo patirtimi (UX) grįstas dizaino suvokimas yra esminis metodas įgyvendinant internetinius ir kitų skaitmeninių medijų projektus. Kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus ves ir individualiai su dalyviais dirbs konsultantai iš visame pasaulyje garsios UX dizaino kompanijos Wix.com. Penkių dienų sesijos metu bus siekiama įsisavinti UX dizaino principus, pritaikant juos kasdienėse užduotyse.

Daugiau informacijos apie kūrybines dirbtuves: https://www.freshuxacademy.com

Praktiniai seminarai ir kūrybinės dirbtuvės vyks lapkričio 11–15 d. Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonijos patalpose.

Kūrybinėse dirbtuvėse „Fresh UX Academy” kviečiami dalyvauti keturi dalyviai iš Latvijos – du iš Liepojos muzikos, meno ir dizaino mokyklos (PIKC LMMDV), du iš Kuldygos (Latvija) ir du iš Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC). Apgyvendinimo, maitinimo ir mokymo išlaidos bus dengiamos iš projekto „CCI & Sustainability” lėšų.

Informacija apie projektą – kūrybinių dirbtuvių darbotvarkė ir paraiškos forma pateikiama svetainėje www.freshuxacademy.com. Užpildytą paraiškos formą prašome siųsti iki lapkričio 8 dienos el. paštu: linas@nidacolony.lt.

Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonijos edukacinė programa vykdoma įgyvendinant bendrą projektą Nr. LLI-338 „Esminis „tradicinės” industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas”. LLI-338 („CCI & Sustainability”) įgyvendinamas pagal INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą (2014–2020). Vadovaujantis partneris – Kuldygos rajono savivaldybė, projekto partneriai: Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras, Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija bei Liepojos muzikos, meno ir dizaino mokykla. Bendras projekto biudžetas – 220 193,06 eurų, įskaitant 187 164,08 eurus ERPF lėšų.

Informacija parengta iš Europos Sąjungos finansinės paramos lėšų. Už informacijos turinį atsako Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija; turinys jokiu būdu negali būti laikomas oficialia Europos Sąjungos pozicija.

Daugiau informacijos:
Projekto vadovas Linas Ramanauskas
El. p.: linas@nidacolony.lt

                                                                                                               

 

.

Leave a Reply